Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit takarhat az alábbi idézet?

Mit takarhat az alábbi idézet?

Figyelt kérdés
,,Az élet egy álom, úton a halál felé..."

2012. ápr. 24. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik mondat, amelyikben szerepel az út, az élet, az álom, a halál szavak közül kettőnél több, misztikusan fog hangzani.
2012. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha ez egy versrészlet, akkor olvasd el az egész verset.

Amúgy ebbe mindenki azt érthet bele, amit akar, teljesen fakultatív. :)

2012. ápr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Azt jelenti, hogy mindenki egy úton jár, amelynek a vége a halál. Útközben viszont azt álmodjuk, hogy élünk, szerelmesek leszünk, csalódunk (és ilyesmi), de közben pedig haladunk a valós úti cél felé. Kb. ennyi. :D
2012. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt,hogy a Mátrixban vagyunk.
2012. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit jelente? Ez olyan nehéz?

Élsz, a végén meghalsz. Hogy ÚTközben mit álmodsz, mit csinálsz, milyen céljaid, terveid vannak, illetve azokat hogyan viszed véghez a te dolgod. Mindenkinek mások az álmai, azaz mindenkinek más az élete.

ENNYI

2012. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mostánaban egyre biztosabb vagyok benne , hogy ez csak egy korszak itt a földön.(úgymond) nem teljesen de mondjuk úgy tudnám magyarázni mint a magzati állapot,akkor fejlődünk és utána születünk meg.én úgy gondolom hogy előtte is éltünk már és eztán is fogunk.
2012. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem takar semmit, igaz kijelentés.
2012. máj. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!