Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában egy ember minden...

Mostanában egy ember minden kérdésre ugyanazt a választ adja. (? )

Figyelt kérdés
És igaza van, miért nem képesek felfogni az emberek, hogy az álom az tényleg az amit leírt a kedves hozzászóló? Miért kell mindig jelentést adni egy álomnak? Eddig énis hittem ilyenekben, de most már leszoktam róla, mivel rájöttem, hogy tényleg nincs értelme.
2012. máj. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gyíkok.
2012. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahogy furcsán hoztad össze a kérdés címét a lényeggel :)


Nem tudom hogy konkrétan mire gondolsz, azért vannak az álmoknak jelentésük, csak nem olyan mint amit sokan várnak tőlük.

Pl. ha valaki álmában lát egy fekete macskát, persze hogy nem 200évnyi balszerencsét, közelgő halált, vagy gőzöm nincs mit jelent, nem szoktam annyira foglalkozni ezzel a témával :) Egyszerűen csak egy fekete macskát jelent.


De én álmodtam már arról hogy anyám elhozta nekem a keresztes nyakláncomat amit viharos elköltözésemkor otthagytam nála, de a kereszt helyén a régi Kaszást ábrázoló medálom volt.


Ez annyit jelentett, hogy rájöttem, lőttek az esélynek hogy valaha is jóban leszek még anyámmal. Ez kb. 3 éve volt, azóta sem láttam, és nem is beszéltünk egymással.

2012. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy a mit jelent kérdést sokan úgy értelmezik, hogy mit mutat meg a jövőből. Nyilván semmit. Viszont arra különböző elméletek vannak, hogy mit jelenthetnek az álmok, hogy mi miért tűnik fel. Gyakran van, hogy olyan dolgokról álmodok amik az előző napokban forogtak az agyamban.


Amúgy kedves utolsó, az ember tudatalattija igen gyakran viselkedik egy f*szfej módjára. Nem feltétlenül kell elhinni mindent amit mond. Ráadásul az álmot gyakran befolyásolja az, hogy mit akarsz hallani vagy, hogy mitől rettegsz.

2012. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden kérdésnek ugyanaz az értelme, igen. A megfejtés semmi misztikus, ám aktualizálni lehet az adott választ azzal, ha odaírom, hogy "most az említett félelmed/vágyad mutatkozott meg. Így egyértelműsítve a gyengébbek kedvéért.
2012. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Diavolino44 ***** válasza:

Mert errol szol a vilagunk. Nezd meg mi az a dolog amit te magad is megtudsz olldani egyedul.

Egeszesged? Arra ott az orvoslas!

Leleki gondjaid? Arra ott a psziho-mokus!

Informacio igeny? Ott az internet!

Kaja? Aruhazak tomkelege.


Mire tanit a vilag? Te egy hulye luzer vagy mi mindent kitalaltunk helyetted, neked mar gondolkodnod, s legfokeppen megkerdojelezned nem kell ezt a vilagot.

Az hogy egy alomkep, szimbolum mit jelent megkerdzni sajat magunkat az hulyeseg mas biztos jobban tudja!

2012. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tom Benko ***** válasza:
Talán mert mindegyik kérdésnek ugyanannyi értelme van...
2012. jún. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!