Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Repülő lovat láttam álmomban,...

Repülő lovat láttam álmomban, az mit jelent?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha a repülő ló gyikkantott, akkor gyíkember volt.
2012. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Hogy szívtál is egy keveset lefekvés előtt! :)
2012. máj. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem is keveset!
2012. máj. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zedi2 válasza:
Ha repülő lovat látsz álmodban, az azt jelenti repülő lovat láttál álmodban.:) Én nem tulajdonítok nagy jelentőséget az álmoknak, persze van aki igen. Az álomfejtéshez vannak könyvek ott megnézheted ha nagyon érdekel, de szerintem ne foglalkozz vele. Mondjuk saját tapasztalak az álmok terén, ha finoman fogalmazva szexuális tartalmú az álmod, akkor az azt jelenti rég voltál valakivel együtt!:), vagy valakit nagyon kívánsz:) A többi álomnak ne tulajdoníts nagy jelentőséget.:)
2012. máj. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zedi2 válasza:

Találtam neked valamit (google a barátom) igaz nem repülő lovat, csak sima lovat, és annak az álmos könyv szerinti megfejtését:

- Dolgaid, ügyeid feletti hatásod jelképe. Szabadon futó ló, vadló: fiatalos és majdnem mindig értelmes lázadás; szembehelyezkedés az öncélú szabályozással. Lovon ülni és ott biztonságosan, jó érzéssel lovagolni, az ami: nyeregben lenni és maradni. Lóról leesni: hiba, nem vagy képes kivédeni egy támadást. Lovon félelemmel ülni: olyasmire vállalkozol, ami meghaladja a képességeid. Fehér ló: jó ügyet hiszel képviselni. Szürke, deres, almásderes: becsületes célok. Kese: cinikus vállalkozás. Fekete ló: lemondás, gyász. Sörösló: nyugalom utáni vágy. Fiatal ló; csikó: valóra nem válható álmok. Mén: határozottság; kanca: bővérűség. Ló, aminek szokatlan - rendhagyóan dús, esetleg meglepő színű - sörénye van: olyan szenvedély ébred benned, ami meglep, megrémít. Fékezhetetlen ló: életed irányítása kicsúszik a kezedből. Lovagolni: emberen lovagolni: asszonynak élénkség; férfinak: furcsa vonzalom; ördögöt meglovagolni: gyanús mesterkedés; rajtad, ha lovagolnak: ha ellenedre van: zsarnok házastárs; ha kedved leled benne: viszályt szítasz; bajt keversz.


És adok pár linket ahol utána tudsz nézni álmaidnak:


[link]


[link]

2012. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt jelenti ,tudat alatt dugni szeretnél egy pacival !
2012. máj. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!