Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha felbukkan egy eddig ismeret...

Ha felbukkan egy eddig ismeretlen élőlény, vagy repülő szerkezet, az emberek miért hiszik azt rögtön, hogy földönkívüli eredetű?

Figyelt kérdés
Pl. ott van a roswelli eset. Rögtön idegennek kiáltották ki, pedig nem is tudtak róla semmit. És amikor azt mondták időjárási ballon volt, akkor az emberek továbbra is erőltették, hogy földönkívüliek voltak, pedig a szemtanúk se említettek egy szóval, hogy amit láttak, nem földi eredetű volt.

2012. máj. 13. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azért mert ha egyszer valóban földönkívüli eredetű lenne, te is erőlködnél, hogy nem az.
2012. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert a föld már fel van kutatva , itt már kevés meglepetés van (a legtöbb ember szerint)
2012. máj. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a Hadsereg(!), nem az USA, (már ez érdekes) először elismerte, hogy UFOk voltak és másnap nyilatkozták, hogy meteorológiai ballon..
2012. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokan annyira esdekelnek az ilyen jellegű tapasztalásik iránt, annyira szeretnének hinni benne és mindenben keresik a fogódzót.


Kicsit off, de van párhuzam: ilyesmihez fogható az is, amikor valaki feledékeny, leteszi a csavarhúzóját, de közben még az előző letevésre emlékezve elkezd azon agyalni, hogy valamiféle tudattalan teleportálást hajtott végre, mert esküdni merne, hogy az előbb még itt volt, most meg mit keres a másik szobában. (Azt barátocskám, hogy benézted, és te vitted át, csak elfelejtetted) :)))

Szóval elvben nem zárom ki azt, hogy más bolygókon élet legyen, de nagyon szeretnek mindent ebbe belemagyarázni egyesek.

2012. máj. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
@Fusy: Azért ezt nem mondanám hogy semmi felfedezni való sincs. Sőt. Csupán egyre fejlettebb technika kell az új felfedezésekhez. Afirkában a mai napig "kerülnek elő" új fajok, az óceánok mélyéről pedig SEMMIT sem tudunk. Azt se vennénk észre ha odalent tök értelmes lények úszkálnának, csak épp ők nem tudnak feljönni, mi meg lemenni ugye... :D Értem én h James Cameron lemerült a Mariana Árokba, de ahhoz, hogy átfogó képünk legyen legalább naponta le kéne menni megfigyelni, vagy bázist létrehozni odalent, ami nagyobb bravúr lenne mint egy második ISS-t pályára állítani.
2012. máj. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Utolso , igazad van (ment a zöld pacsesz), de nem olvastad el azt hogy: "a legtobb ember szerint".Ráadásul a mariana arok teli van mérges gázokkal , és senki sem élőlényeket ment kutatni oda :D csak hogy lássák :) de persze a tengerfenekek 5% ismerjuk a többit nem. ha nem is intelligens de uj fajok 101% hogy vannak. meg amiket te afrikaban mondasz azok sajnos mindössze pár gerinctelen állat (vagy pedig alfajok ) de erröl egy átlag indiai,kinai,amcsi vagy ruszki mit tud? asszed hogy ők néznek valami mást is mint az Mtv (music channel, itt az amcsikra gondolok mert a többinek TV je sincs)? Ők nem néznek history channel-t,discovery-t,zone reality-t vagy Nat. Geo.-t
2012. máj. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A tengeri élővilág 95%-a még ismeretlen.
2012. máj. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
@Fusy: oké oké tényleg átsiklottam felette, de az még kávé előtt volt :D
2012. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy kényszervallatás utánn visszavonta az az emberke az állításait, hogy repülő csészealj volt,aki rátalált. Nemrég olvastam egy könyvbe. Először a hivatalos szervek is azt mondták, hogy repülő csészealj, de felsőbb utasításra vissza kellett vonniuk, aztán jött a hőlégballonos sztory a kedélyek lecsillapítására....

ha gondolod kikeresem neked pontosan mert már nem emlékszem, de vmi csavar van benne! Bár én nem voltam ott, nem tudhatom ;) De sok pilóta számolt be repülő csészealjakról, pedig azoknak nagy rutinjuk van az egyes tárgyak vagy légköri jelenségek felismerésében!

2012. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
igazad van Fusy én is láttam az eggyik Discoweryn hogy a tengerben egy vízalatti lávafolyem mellet nem hogy szénalapú életformát ami a földön elterjet hanem egy kénbázisú életformát fedeztek fel és azon kívúl hogy vízre szüksége van másban semmibe nem hasonlít eggyetlen élőlényre sem a földön igaz ez az élőlény egy kicsike csőféreg de ez a bizonyíték hogy akármilyen körűlmény közöt megvetheti az élet a lábát a kozmoszban nem kell röktön csészealjakkal röpködő kicsi szűrke emberkékre gondolni mert it a bizonyíték bár nemmondom hogy nem léteznek kicsi szürke emberék de kitudja hányféle fajta élet van még itt a földön és odakint az űrben is sok a felfedezni valónk még
2012. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!