Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kis korom ota-30 eves vagyok,...

Kis korom ota-30 eves vagyok, bekakkal almodom, izzadok, gyorsan ver a szivem stb, betegesen irtozom toluk. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy betegesen irtózol a békáktól. Ez a fóbia köszön vissza állandóan.
2012. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tehetek ellene?
2012. máj. 15. 21:45
 3/11 anonim ***** válasza:
A fóbiákat vagy önmagad győzöd le, vagy orvos segítségével. (Pszichológus, pszichiáter, nem tudom melyik foglalkozik inkább vele.)
2012. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fóbiákat (kígyótól, békától, póktól stb. való félelmet) pszichológus segítségével tudod leküzdeni. Lassú folyamat, amelynek az a lényege, hogy lassan egyre közelebb kerülsz a félelem tárgyához, végül megfogod és már nem is félsz tőle. Az álmaid is a fóbiából táplálkoznak.
2012. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jajjaj, a Gyíkembereknek nemlesz nehéz dolguk.
2012. máj. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokan irtóznak a kígyótól, békától, póktól... ha 30 évig nem volt vele gondod, most mért kezdett el zavarni
2012. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pietrosol ***** válasza:

Kiskorod óta folyamatosan 30 éves vagy,esetleg ez néha változik?


A viccet félretéve.Érdemes lenne a kezedbe venni nyár végén egy levelibékát.Meglátnád,hogy igazából egy szeretetre méltó élőlény!Sajnos annak,aki ilyen gondokkal küzd néha meg kell erőszakolni magát,hogy fóbiája ne keserítse meg az életét!

2012. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
most kezdett el zavarni kerdesre-nagyon ostoba vagy,most lett elegem belole,mit kezdhetnek?orult draga lehet a pszihologus,kezembe venni kerdesre pedig-nyilvan fogalmad sincs milyen betegesen felni,akkor nem irnal ilyen hulyeseget,meg a konyvben vagy tvben is latva felek,nem vicc
2012. máj. 16. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ír hülyeséget az, aki a "kezedbe venni" dolgot írja. Általában a szakorvos is "szembesítéssel" próbálja oldani az adott kényszerbetegséget. Például ha betegesen félsz a tükörbe nézni, és azt mondani "Bloody Mary" mert tartasz attól, hogy a hölgyemény azon nyomban megjelenik és megöl, eléd teszi a tükröt, és szépen megkér rá, hogy mond ki a bűvös nevet. Így próbálja bizonyítani, hogy nem fogsz te attól meghalni, hogy kimondod, és talán oldódik is ez a mérhetetlen, beteges félelem.
2012. máj. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, minden hülyézed le azt aki válaszol a nyomorult kérdésedre? Vagy tán nem azért tettél fel ilyen jellegű kérdést, mert a véleményünkre vagy kíváncsi???

Ha van egy berögzült saját véleményed, akkor ne kérdezz!!! -.-'


Mellesleg meg, én vagyok a "30-éves-mostkezdettelzavarni" válaszoló. Nem bántásból kérdeztem, de itt vagy 30 évesen, és azt írod, hogy kiskorod óta ugyan ez van, ugyan ilyen szinten. Ha előbb is zavart, lett volna rá már időd, hogy mondjuk egy szakavatottabb embertől kérj véleményt, mondjuk 10 évvel ezelőtt, ne pedig 30 évesen gyakorikerdesek.hu-n.

2012. máj. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!