Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Éjjelente mindig úgy alszom...

Éjjelente mindig úgy alszom hogy megy a tv. Nem bírok sötétben aludni, nem bírom ki hogy ne lássam a tárgyakat amik körülvesznek, nem bírok csendben sem elaludni.26 éves korom ellenére. Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Egyszer pár éve a barátnőmmel aludtam, a tv ment szokás szerint. Éjjel arra ébredtem hogy a tv lekapcsol (mert ha nincs adás 5 perc után automatikusan kikapcsol) elnéztem a szobám ajtaja felé és egy fekete csuklyás alak fordult ki a szobám ajtaján, csukott ajtónál ... most is ráz a hideg ahogy írom ezt... Nem álmodtam mert a barátnőmet is keltegettem hogy mit láttam... vajon mi lehetett ez?
2012. márc. 20. 06:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül vagyok a lakásban, én sem tudok Tv nélkül aludni, mindig bekapcsolva hagyom, viszont ha a párommal vagyok, akkor meg kifejezetten zavar a tv és imádom a sötétet és a csendet!

A párom meg CSAK Tv mellett tud elaludni, csendre és sötétben képtelen!:D

25/l

2012. márc. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A Legjobb! :D
2012. márc. 20. 07:22
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Ez azt jelenti, hogy a barátnődet leszámítva ketten voltatok. te meg a majré.

Komolyra fordítva a szót tudom mit érzel. Egészen fiatal felnőtt koromig engem is végig kísértett a sötéttől való félelem bénító érzése. Nekem is vannak furcsa emlékeim mintha a sötét szobába életre keltek volna , láttam volna valamit... Hogy teljesen leküzdöttem ezt a félelemérzetet mára? Hát nem vagyok benne olyan biztos...

Viszont az emberi elme sok téveszmét tud gyártani ezt sem szabad elfelejteni. Főleg amikor fél az ember.

Ami segíthet a félelem leküzdésében, feldolgozásában az a hipnózis. Én most erősen gondolkodom azon, hogy keresek egy megfelelő szakembert hátha megtalálom a probléma forrását, és azoktól az úgynevezett átélt élmények hatásától megszabadít. Választ szeretnék arra is kapni, hogy valóban megtörténtek ezek az események, vagy csak a képzeletem szüleményei voltak ezek.

2012. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenbe belemagyarázni dolgokat. Ha nem tudsz sötétben aludni,akkor égess egy kislámpát,vagy tegyél a konnektorba éjjeli fényt. Az tökéletesen elég.
2012. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Én is csak TV mellett tudok elaludni, vagy ha valami beszél mellettem. Pl: rádió. Zenére nem tudok elaludni.Ha valaki kikapcsolja a TV-t, rögtön felébredek. Nem szoktam hülyeségeket álmodni.
2012. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Van éjjeli fényem szoktam is használni néha mert volt barátnőm aki meg tv-nél nem tudott aludni... ha nem vagyok egyedül kibékülök a fényével :) Egyedül viszont nem! Mikor ezt az alakot láttam sem volt teljesen sötét a szobában... de azóta sem láttam szerencsére... volt időszak mikor elég sokszor volt alvásparalízisem de az más és az általában nappal történt délutáni szunyókálás közben... na az sem a legkellemesebb dolog :S de most hogy nemrés utánaolvasgattam már nem jött elő. Hipnózis hát nem tudom hogy tényleg segíteni lehet e vele az embereken.
2012. márc. 20. 08:27
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, 20-22 éves koromban én is mindig úgy aludtam h éjjel ment a rádió. Nem tudtam másképp aludni, mert megbolondultam a csendtől:D Bnőm hozzám költözött, és jó volt látni h ő is ugyan ebben "szenved":D

Nem vagyok az a félős típus, de még 4 éve volt egy nagyon nagy vihar, egyedül voltam éjjel (másnap derült ki h egész éjjel 130-140 km/h-s szél fújt), és mivel panelban laktam a 9. emeleten, eléggé nyekeregtek a falak a nagy szélben. Még szerencse h szeretem a hokit, és éjjel adtak NHL meccset:D

Mostanában már nem kell rádió, amikor már majdnem elalszok, lenyomom a tv-t, és kész. Viszont attól hülyét kapok ha a monitor kis led égője villog..:D

2012. márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Hagenti ***** válasza:
44%
Nézd csak a tv-t.Oszt majd jön a Samara Morgan.
2012. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Vicces vagy te Hagenti :D Imádom a horrort d ott még azért nem tartunk...
2012. márc. 20. 08:37
 10/35 A kérdező kommentje:
Nálam villog minden! :)
2012. márc. 20. 08:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!