Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az ha álmomban egy...

Mit jelent az ha álmomban egy férfi fel akarta gyújtani a hajamat?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy elfog téged csapni egy villamos.
2012. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Nincs jósló álom, nem utalhatnak a jövőre az álmok, kivéve, ha tudod, hogy valami biztosan meg fog történni. Például tudod, hogy június 6. műtenek, és többször álmodsz addig műtéttel. Egyébként csak értelem nélküli képek sorozata.
2012. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló, köszi a választ. Ezeket már én is hallottam de azért kíváncsi lennék hogy mit jelentett ez az álmom mert én hiszek abban hogy van jelentésük az álmoknak csak ezt nem találom sehol.
2012. máj. 16. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
pénzenergiát sehogy mer olyan nem létezik.
2012. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
basszus rossz helyre írtam bocsi xD
2012. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huh... mesélnél kicsit többet az álmodról? Milyen alak és mivel próbálta felgyújtani?
2012. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ismeretlen férfi, és öngyújtóval. Sikítottam hogy ne és felébredtem.

Kíváncsi vagyok mit hozol ki belőle!

2012. máj. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!