Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet a meztelenség...

Mit jelenthet a meztelenség az álmomban? (lent)

Figyelt kérdés
Sokszor álmodom azt, hogy teljesen meztelen vagyok, és ez álmomban nem zavar. Pedig a való életben elég szemérmes vagyok. Legutóbbi álmomban pedig fehérneműben bóklásztam egy bevásárlóközpontban. 16/L

2012. máj. 19. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez a jövő. Számításaim szerint jövő vasárnap a mammutban ez fog megtörténni veled délután 16:00-17:00 között. A biztonsági őr aki elvisz a helyszínről lesz a gyereked apja.
2012. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Feszült vagy, nem vagy valami felszabadult.

Az álmaidban meg az vagy.

Ez oldja a feszültséget azért történik.

2012. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneket álmodni, nem tudom miért van :S De nagyon zavar engem is
2012. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat. :)
2012. máj. 19. 19:12
 5/12 anonim ***** válasza:

"Pedig a való életben elég szemérmes vagyok."

Holott nem szeretnél az lenni, de erősek a gátlásaid.

2012. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%
Visszafojtott szexuális vágy, visszafojtott nárcizmus. Nem vagy szemérmes, csak az akarsz lenni, de nem baj, hogy nem vagy az, hűséges legyél, az a lényeg.
2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondanám hogy szemérmes "akarsz" lenni, hanem azt hogy ráderőlteti a környezeted. Kevesebbed foglalkozz azzal, hogy más mit gondol, más szerint mi helyes, és mi nem. Az álmodban megvalósítod azokat a dolgokat, amit a fizikai valóságban "elszabotálsz". Olyan mint egyfajta terápia. Figyelemfelhívás is saját magadnak, hogy valami nem telejesen jó, és figyelj rá oda. Azzal, hogy ide beírtál, már el is érte a dolog a célját :)
2012. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úszni járok. Egy időben sokat álmodtam azt, h benn vagyok az uszodában, de nem fürdőnaciban, hanem az alsó nadrág van rajtam. :D Nagyon zavart, de a való életben sose fordult elő.
2012. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat :)
2012. máj. 23. 10:32
 10/12 anonim ***** válasza:

ez valamilyen kitárulkozás/levetközése valami(k)nek-pl:gátlásoknak

ha többet tudnék akkor jobban megfejthetném.

2012. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!