Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek volt már olyan hogy...

Veletek volt már olyan hogy álmotokban mikor meghaltatok villogó fehér fényt láttatok?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy vélletlenül megfogtam egy vezeték-féleséget és megvágott az áram. Nem is kicsit, még így álmomban is éreztem (tudom milyen ha megcsap az áram, mert volt már olyan), hogy nagyon fáj meg zsibbad, bizsereg a karom. Felsikoltottam, és el akartam engedni, de nem sikerült, és ahogy lassan behunytam a szemem, villózó fehér fényt láttam. Aztán hirtelen észrevettem,h az ágyamban fekszem, és nem fáj a karom, pedig álmomban nagyon fájt! Ez mi lehetett?

2012. máj. 20. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem láttam fényt, mikor meghaltam álmomban, mondjuk engem lelőttek. Amúgy csak annyi, hogy az agyad épp nagyon aktív volt.
2012. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem láttam, pedig nem egyszer haltam meg már álmomban. Ez nem jelet semmit. Sőt mivel tudod is, hogy milyen, ha megcsap az áram, még inkább indokolt az álomban miért érezted.
2012. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

akkor jó:)

engem is lőttek már meg álmomban, meg volt már autóbalesetem meg minden, de fehér fényt még sosem láttam.

2012. máj. 20. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:

én akkor láttam fehér fényt amikor azt álmodtam, hogy miután a papám meghalt az álmomban jött elköszönni és felemelkedett és fehér fénnyé változott és eltűnt

különös hogy ugyan azon az jszakán a család összes tagja ezt álmodta, csak épp más szituációba, de a vége mindenkinél ugyan az volt...

2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elég kísérteties lehetett
2012. máj. 21. 11:18
 6/8 anonim válasza:
igen, ugy berugtam egy koncerten hogy elaludtam a stroboszkóp elött
2012. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
xddd
2012. máj. 21. 14:52
 8/8 kíváncsi dancsi válasza:
Én is haltam meg egyszer-kétszer álmomban,de amint meghaltam nem folytatódott az álom,felébredtem.Fehér fényt még én sem láttam.
2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!