Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők segítségét kérném!...

Álomfejtők segítségét kérném! Mit jelenthet az álmom? Több is van! (repülőgép, csónak, kutya, harapás, galamb)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában nagyon gyakran álmodom, az elmúlt napokban 3 álmomra is emlékszem.


1. Egy autópálya melletti mezős részen álltam és vártam valakire, hogy elvigyen a repülőtérre. Viszonylag messze voltam, és nagyon izgultam, hogy le ne késsem a gépet. Ez 17 órakor volt, a gép pedig 18 órakor indult. Az egyik ismerősöm vitt el a reptérre. Én voltam az utolsó, aki felszállt a repülőre. A 13D ülés volt az enyém. Három ülés volt egymás mellett, a szélső kettőn már ültek (szintén ismerősök), az ablak mellettin nem, így én oda ültem. A repölő Londonba ment, de magáról a városról nem álmodtam. A következő kép az volt, hogy egy kétszemélyes kajakban ülök elől, mögöttem egy ismerős lány. A víz egy tó vagy akár lassú folyású folyó is lehetett. Nyugodt volt a felszíne, szép napos volt az idő.


2. Találkoztam egy idegen férfival. Nem ismerem, a nevét nem tudom, de az arca nagyon ismerős volt. Két kutyája volt, egy barna és egy fekete. Nagy tesű, vad kutyák voltak. Pórázon fogta őket, de ahhoz nem elég szorosan, hogy ne tudjanak elérni engem. Felmásztam egy kerítésre, de a lábfejemet és a bokámat harapdálták. A kerítés nem volt magas, én mégsem másztam át. Maga a környezet egy általam jól ismert hely, régi barátnőmék háza és kerítése. Bent az udvarban a barátnőm anyukája és az én keresztanyám egy bakon fekvő farönköt fűrészeltek ketten. Aztán a következő kép az volt, hogy láttam számokat, mintha egy büfé árlistája lenne, és valaki kintről megszólalt, hogy milyen olcsó a limonádé.

Tudom, hogy nagyon kusza, de ez van.


3. A helyszín az a lakás, ahol most egyedül élek. Az anyukám áll az ablakban és próbálja elhessegetni a galambokat és a varjakat/hollókat. Az utóbbi két madárfajtát keverem, nem tudom, hogy melyik volt. Aztán pedig az anyukám már az ablakkal egy magasságban lévő faágon állt és onnan folytatta a hessegetést. A valóságban tényleg sok galamb és varjú/holló van arrafelé.


Rólam annyit kell tudni, hogy 25 éves nő vagyok. Dolgozom, egyedül élek.


Előre is köszönöm szépen, ha valaki segít.


2012. máj. 22. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Egészen régi dolgok is előjöhetnek álmodban. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra pl., hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz - de ezt csak akkor ha speciel erre a témára fekszik rá az álom. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként értelem nélküli képek, események sorozata.
2012. máj. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Amenothep válasza:
Semmi jelentése sincs. Az álmoknak nincs jelentőségük. A pillanatnyi lelki állapotodtól függ milyen zagyvaságokat álmodsz össze :)
2012. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!