Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A nagybáttyám halála után pár...

A nagybáttyám halála után pár héttel álmodtam ezt. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Álltam egy bálterem közepén ami szinte teljesen üres volt,gyertyatartókkal a falon,halványan volt megvilágítva a gyertyák által a helység.Tudtam,hogy várok valamire,de nem tudtam mire.Volt egy hatalmas ajtó ami a teremből nyílt valahová,rajta magasan lévő nagy,régi stílusú aranyozott kilincscsel,ami egyszer csak kinyílt, és belépett rajta,egy nagyon magas,tört fehér színű hosszú ruhában lévő valaki,aki megállt pont velem szemben,de hiába néztem fel rá,az arcát nem láttam,én kb. a derekáig értem.Nem mondta,de éreztem,hogy egy angyal,bár szárnyai nem voltak.Elkezdett kellemes férfi hangon beszélni.Azt mondta,őt a nagybáttyám küldte,azért,hogy áldjon meg engem.Én nem szólaltam meg,várt pár másodpercet,aztán lassan átölelt,de nem csak egy egyszerű ölelés volt,már- már szeretetteljesnek mondanám,mikor egy anya öleli magához a gyermekét.Úgy maradtunk egy kicsit aztán elengedett,én pedig felébredtem.Soha azelőtt nem volt ilyen álmom,ilyen részletes,tiszta,mintha megtörtént volna,és általában csak részleteiben emlékszem a zavaros kis álmaimra erre viszont minden részletében emlékeztem...mi lehet ennek a jelentése?

2012. máj. 24. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Egészen régi dolgok is előjöhetnek álmodban. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra pl., hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz - de ezt csak akkor ha speciel erre a témára fekszik rá az álom. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként értelem nélküli képek, események sorozata.

Néha emlékszünk az álmainkra, néha pedig nem. Vannak időszakok, amikor intenzívebbek, máskor pedig nem. Ez sem ezoterikus dolog.

2012. máj. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kár,pedig jó érzés lett volna,ha tényleg van valami jelentősége...
2012. máj. 24. 11:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapni fogsz olyan válaszokat is, akik szerint van.
2012. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én valamiért hiszek benne,hogy ennek volt jelentősége,de lehet hogy csak azért ,mert ezt szeretném elhinni.
2012. máj. 24. 11:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg egy angyal jelent meg az álmodban. A Bibliában rengeteg ilyen eset van leírva.
2012. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is elképzelhető, hogy egy angyal jelent meg álmodban. Bizonyos, hogy van jelentősége a dolognak, ha te úgy érzed; nem szabad lebecsülnünk a megérzéseinket!
2012. máj. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pelgrim ***** válasza:
Voltak nekem is hasonló álmaim, én azt gondolom, hogy a nagybátyád nagyon szeret téged, kétség kívül jó viszonyban voltál vele, te gondolom, nagyra becsülted őt. Elhiheted, valóban a nagybátyád küldte őt és te valóban áldott vagy. Valamilyen okból nem volt megengedve neked hogy ráismerj, idővel majd talán rájössz, hogy az angyal akit láttál, valójában nem más mit a te saját Isteni kiléted.
2012. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtatott a válaszod...
2012. máj. 26. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!