Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent? SOS! Ngyon rosszul...

Mit jelent? SOS! Ngyon rosszul érzem magamat reggel óta! Azt álmodtam hogy a kislányom torkát megcsípte egy méhecske és belehalt!

Figyelt kérdés
Tegnap ismerősöknél voltunk akik méhészkednek és sok sok méhet láttam egy rakáson!Előtte nap a szomszéd kutyéja megdöglött mert a méhecskét bekapta az megcsípte a torkát és megfulladt!!!Lehet ennek köze az álmomhoz???De miért pont a kislányom jött elő az álmomba????Nagyon rosszul érzem magam azóta!Főleg hogy erre ébredtem és úgy kalapált a szívem hogy azt hittem tényleg rosszul leszek!!!
2012. máj. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"a szomszéd kutyéja megdöglött mert a méhecskét bekapta az megcsípte a torkát és megfulladt!!!Lehet ennek köze az álmomhoz?"

Elég valószínű. :))


"De miért pont a kislányom jött elő az álmomba?"

Mert ez a lehetőség aggaszt a legjobban.

2012. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az elsö írta.


Az álmokban félemeink és vágyaink jönnek elö, és ezeket még megtetözi az élmények amik érnek közben.


Nem is kell ezen tovább gondolkodni. Egy rossz élmény a kutya+ tegnap a rengeteg méh, és legjobban lányodat félted.

2012. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak ennyi!!!És igen....ŐT FÉLTEM A LEGJOBBAN A VILÁGON MINDENTŐL ÉS MINDENKITŐL!!!!!
2012. máj. 22. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Horrorfilmeket ne nagyon nézz lefekvés előtt, mert cudar álmaid lesznek. :D
2012. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon sokszor álmodunk a napi eseményekkel kapcsolatosan, vagy hirekben látott/hallott dolgokról, én is álmodtam már fiammal kapcsolatosan nagyon rémisztő dolgot, annak már 1-2 éve, szerencsére nem történt semmi akkortájt.
2012. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt kell tudnod az álmokról, hogy az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek. Egészen régi dolgok is előjöhetnek álmodban. Önmagában nincs jelentésük, de következtetni lehet arra pl., hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy épp milyen problémákkal, félelmekkel küzdesz - de ezt csak akkor ha speciel erre a témára fekszik rá az álom. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek, ez pedig nem szokatlanságra vall, hanem teljesen természetes. Egyébként értelem nélküli képek, események sorozata.
2012. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!A környezetemben élők is megnyugtattak hogy biztos az előző napi események miatt álmodtam ezt!!!
2012. máj. 23. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!