Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent tornádóval álmodni?

Mit jelent tornádóval álmodni?

Figyelt kérdés
Egy lőtéren voltunk, volt valami ünnepség, főzés ilyesmi. Ott volt mindeni, aki valamilyen szinten fontos nekem. Valami műsort néztünk, amikor nővérem jobbra nézett és mondta, nézzük meg milyen furcsa a felhő. Egy tornádó kezdett kialakulni, ami egyre nagyobb lett és vörösebb. Izzott. Mindenki félt tőle, kivéve a páromat, engem és a szüleimet. Mi csodálattal néztük, gyönyörködtünk benne. Nem jött felénk, tehát veszélyben nem volt senki az ott lévő emberek közül. Amikor már annyira lángolt és izzott, hogy hogy fekete szén darabok hullottak ki belőle, elkezdett az izzás vörösből fehérré válni, majd egy éles villanás következtében a tornádó eltűnt, és egy erőteljes hangrobbanás közeledett felénk nagy sebességgel. Tudtam, hiába menekülnek az emberek, úgy is hallani fogják, mert túl gyors. Mosolyogva vártam, hogy elérjen, s mikor oda ért hozzám, euforikus öröm járt át, és valami felemelő, boldogság, szabadság érzet töltött ki. A párom, és a családom szintén elismerően bólogattak, az idegen emberek pedig eltűntek, mi pedig folytattuk a pikniket épp úgy mint annak előtte. Reggel nagyon kipihenten és mosolyogva keltem, és szinte most is érzem annak a lökésnek az erejét, amit a hang okozott. Arra a hangra gondolok, amikor valami felrobban, és a levegőt a robbanás megnyomja.

2012. jún. 11. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A vihar egyszerre desktruktív és kreatív szimbólum, a mozgást, és változást szimbolizálja. Akárcsak a valódi vhar, eltörli a régit, hogy a helyén új dolog szökkenhessen szárba. Valószinűleg új fordulatot vesz az életed, új kapcsolataid lesznek, vagy erre vágysz tudat alatt.
2012. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)))
2012. jún. 11. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kevésbé prózaibb ok, hogy viharok voltak mostanában felétek, és a nagy széllökések és viharok a fejedben összekapcsolódtak egy tornádó képzetével.
2012. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Halleluja! Végre nemcsak én szoktam tornádókról álmodni! Eddig már vagy négyszer-ötször álmodtam róluk mindig különböző szituációkban, soha nem lett semmi bajom álmomban, meg sem közelítettek, csak távolról szemléltem őket. De azt nem tudnám megmondani, hogy volt-e valami hatásuk a való életemre.
2012. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!