Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nekem nincs tériszonyom, de...

Nekem nincs tériszonyom, de álombeli énemnek van, nagyon is, az mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem félek a magasságtól. de mikor álmodok, akárki vagyok, és akárhol vagyok, ha magas helyere kerülök,iszonyatos tériszony támad rám. fájdalmas érzést érzek, és úgy érzem bármelyik pillanatban lefogok zuhanni, össze esek szintén, próbálok minden be bele kapaszkodni de reszketek és minden bajom van, és úgy érzem,szinte olyan könnyen le tudnék esni. Ez már kezd idegesíteni.

2012. jún. 11. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Így elsőre, ismeretlenül azt mondanám, hogy a tudatalattid nem véletlenül próbál ezekkel az álmokkal "figyelmeztetni". Hiába nincs tériszonyod, legyél óvatos a magas helyeken. :)
2012. jún. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éhes disznó makkal álmodik, szokták mondani...

Azt is evidens, hogy bár szégyenlős vagyok alapból, álmomban még járkálhatok pucéran.

Vond le a következtetést.

2012. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elnyomott egzisztenciális félelmek.
2012. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!