Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmondtam ezt?

Miért álmondtam ezt?

Figyelt kérdés

Tegnapi álmom volt ez: Mamám akit nagyon szeretek felkötötte magát. Az egész úgy kezdődött hogy mentem hozzá és sikolyokat hallottam, beszaladtam és feküdt a földön. Aztán feltápázkodott (mert nem halt meg) és akorra már ott voltak a szüleim is és kérdezték reszketve hogy mit csinál a kötéllel ő meg mosolyogva azt felete: FELKÖTÖM MAGAM. És végleg felkötötte magát.


Kérlek emiatt nem röhögjetek ki, és nem irjatok olyan válaszokat hogy: "túlsok horrort nézel stb..)


2012. jún. 11. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nem fogja felkötni magát.

Esetleg valaki felakasztotta magát, hallottál róla, közben a mamád már öreg és félsz, hogy meghal, így összejött a dolog.

2012. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem mondogadott esetleg, hogy jobb lenne nélküle, jobb lenne ha meghalna.... az én mamám ha ilyeneket mondogatott hosszú ideig, én is a halával álmodtam
2012. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő se mondogatta örül hogy él, én meg még viccből sem mondanám hogy jobb lenne nélküle.
2012. jún. 11. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi köze a mamádhoz. Az álmunkban látott képeknek kb az 1%-a felel meg a valóságnak. Az álmok erősen szimbolikus jellegűek, a mamád lehet akárki, akit láttál meghalni aznap egy filmben, a neten, vagy csak olvastál valami halálesetről. Az, hogy miért pont ő jelenik meg lehet kismillió oka, de semmi képp sincs köze az ő halálához.
2012. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mamád szerintem nem fogja magát felkötni,csak egy sima rémálom volt..De ne gondolj rá sokat,mert akkor lehet,hogy bevonzod magadnak!!:)ne félj!
2012. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Szereted, és nem akarod elveszíteni.
2012. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gaaraati válasza:

Egyet értek az előző kommentárral, legjobb barátom igazábol csaj de ez most nem a lényeg, de ő is nagyon szereti a mamáját és már elég öreg, fél hogy elveszti. :|

Csak szereted és ez nem baj.

De hogyha tényleg elég idős a halálhoz akkor főleg ilyeneket fogsz álmodni mert félsz hogy meghal.

2012. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!