Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyik nap azt álmondtam hogy...

Spyke93 kérdése:

Egyik nap azt álmondtam hogy anubis meglátogat és elakar kapni, hiába futotam utolért aztán egy pentagrammát festetem a földre és egy démonüző formula segítségével eltudtam küldeni. Elég érdekes ugye? :D

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen... főleg mert a pentagramma az nem démonűző...
2011. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
érdekesnek érdekes. Nemtudom, hogy jött össze a démonűzés, mert tudtommal Anubis nem egy démon
2011. aug. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sikeresen összemostál 3 teljesen különböző dolgot...szép dolog az álom...Anubis amúgy tulajdonnév
2011. aug. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézd többet a Nickelodeon-t!

:D

2011. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik nap azt álmodtam, hogy Anubis meglátogat és el akar kapni. Hiába futottam, utolért, aztán egy pentagrammát festettem a földre és egy démonűző formula segítségével el tudtam küldeni. Elég érdekes, ugye? :D


Így kell helyesen írni, érdekes, ugye? :D

2011. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az a pentagramma?
2011. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsi szívem, álmodni bármit lehet. Én valamelyik nap azt álmodtam, hogy az idegenek megszállták a Földet és egy kis csapattal menekültünk, kezünkben fegyverek, de ránk találtak, egyikünket kinyírták.


Na, ezért ne nézzetek késő este Falling skies-t. :D

2011. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Na, ezért ne nézzetek késő este Falling skies-t. :D" az jó sorozat? komolyan érdekelne
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én az elejére lennék kíváncsi az álomnak szóval olvastam már Anubiszról de hogy kezdődött oda ment hozzád "Hello én vagyok Anubisz"
2011. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem, megismerte a sakál/kutyafejről ,)
2011. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!