Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy ha ANIME-v...

Mit jelent az, hogy ha ANIME-vel álmodok, Nevezetesen az Inuyasha-val és azon belül csak a testvérével Sesshomaru-val? Jó kis anime, de az álmomban mindig bele élem magam. Van egy kitalált karakterem aki én vagyok mint családtag. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 08:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Mert túl sokat ülsz a TV előtt.
2012. jún. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Téged megszállt Oshikoru démon szamuráj szelleme.
2012. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tetszik neked ez az anime, és beleéled magad. Én is szoktam Harry Pottereset meg Sailor Moon-osat álmodni, de ezeknek az álmoknak nincs különösebb jelentése azon túl, hogy mindkét történetet imádom. A te esetedben is ez a helyzet.
2012. jún. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Én a Gyilkos elmékkel szoktam álmodni.

Ahogy írták, nincs ebben semmi különös. Sokat nézed, tetszik.

2012. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bele voltam bolondulva én is az animékbe, naponta álmodtam velük. Egyszerűen annyi, hogy álmodban nemcsak a rossz dolgok jelenhetnek meg, hanem azok is, amit nagyon szeretsz.
2012. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
86%
Gondolom bele vagy bolondulva.. majd elmulik
2012. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszaitokat. Ezt az Anime-t még kiskoromban néztem 6éves koromtól 12éves koromig.Azóta Nem néztem meg ezt az Anime-t se megy másikat. Most 18 éves vagyok és kb. 2éve kezdtem vele álmodni!!! Vissza téve én is nagyon-nagyon szeretem a bűügyi filmeket mindegyiket megnézem. Pl: Döglött akták,Gyilkos számok,Gyilkos ekmék. és még sorolhatnám. De ezekkel nem álmodok :)
2012. jún. 15. 13:25
 8/22 anonim ***** válasza:
31%
Mert gyökér vagy.
2012. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy ha újra megnéznéd, akkor elmúlana... Lehet, ha nappal nem is gondolsz rá, de a tudatalattid kivetíti, amit szeretnél.
2012. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
100%

Bár Inuyashával még nem álmodtam,nem a kedvencem egy 5/10es anime szerintem de..én is szoktam arról amit éppen nézek :D Tegnapis a Maken-Ki vel álmodtam .Nekemis vannak ilyen saját kitalált karaktereim :D

Én úgy fogom fel hogy nő a képzelőerőm , ami szerintem jó :D

2012. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!