Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elhunyt családtag üzenhet...

Elhunyt családtag üzenhet álmon keresztül szerintetek vagy semmi jelentősége?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 08:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van egy olyan elmélet, ami szerint aki nemrég halt meg, álmon keresztül tud üzenni a szeretteinek, hogy enyhítse a fájdalmukat. (A Lelkünk útjai c. könyven olvashatsz róla, ha érdekel.)


Döntsd el te, hogy hiszel-e benne.

2011. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lassan 11 éve halt meg apukám, szóval már eltelt egy kis idő. Köszi a választ.
2011. jan. 20. 09:13
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Én elhiszem, hogy üzenhet, de az is lehet, hogy csak ezt akarjuk hallani, és a tudatalattink tréfál meg minket.
2011. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Uzenhet, de Neked kell megfejteni azt, hogy mirol szol az uzenet!

En ezt tapasztaltam, s ma mar nagyon jol ertelmezem ezeket az uzeneteket.

2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki hisz abban, hogy a lélek nem pusztul el a testtel, azt mondja rá: igen, üzenhet az édesapád. Aki nem hisz benne, azt mondja rá, a tudatalattidból jön elő ilyenkor valami. Vagyis utóbbi esetben te üzensz magadnak. Akármiben hiszel, minden esetben érdemes lejegyezni az álmot, mert sokszor később világosodik meg, hogy mit jelenthet neked.
2011. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Igen, de nem csak álmokon keresztül. Apróságokkal és igen nagy dolgokkal is, amikbe mást magyarázol bele...
2011. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ha álmodban találkozol vele, és csak úgy ott van, de nem beszélgettek, vagy nem tudtok, akkor nincs üzenni valója, viszont ha beszélgettek álmodban, legyen ez akár olyan, hogy nem érted, de mondani akar vmit akkor igen, még lett volna elintézni valója.
2011. jan. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Soha nem szólt álmomban egy szót se, mindig csak mosolygott.
2011. jan. 20. 11:12
 9/16 A kérdező kommentje:
Most sem szólt, hanem rám mosolygott, elfordult és visszaváltozott kisgyerekké. ??
2011. jan. 20. 11:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is többször megjelent anyu az álmomban.

És mindig teljesen pontosan tudja, h meghalt, mesél nekem arról, h mit lát odafent, h ott van mama is, a múltkor tanácsot is adott.

Mindig világosan jelzi, h CSAK álmomban jöhet.

2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!