Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az, hogy rendszeres...

Mit jelent az, hogy rendszeresen azt álmodom, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 16. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Semmit
2012. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Szülni fogsz, az is lehet alient. :)
2012. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Milyen értelmes válaszok voltak! :)

Szerintem tudat alatt foglalkoztat a gyermekvállalás gondolata. Vagy szeretnél már babát, vagy pont az ellenkezője. Még fiatal vagy és félsz ne hogy teherbe ess, mert még nem komoly a kapcsolta vagy még tanulsz ilyesmi is okozhatja az álmodat. Vagy mostanában szült valaki a környezetedben és valamiért megragadt benned a dolog. Nem ismerlek, nem tuom hány ésev vagy meg mik a körulménye, igy ezek jutottak eszembe.

2012. jún. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ma 15:50-össel egyetértek.
2012. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami már terhes a számodra, amit végre el kellene engedned.
2012. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a környezeted nyomást gyakorol rád, de te még nem akarsz teherbe esni. Viszont ez stresszel jár a "megfelelni akarás" miatt, és amiatt is, hogy nem sétagalopp azért.


Másik lehetőség hogy tényleg szeretnéd.

2012. jún. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttad a Prometheus-t? Azt jelenti, hogy ki fog kelni belőled egy Alien.
2012. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, wakapang, a kérdezőt már biztos megtámadta egy szaporító póklény és hamarosan szülni fog egy savas alient. :)
2012. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

alienre nem emlékszem...:D

19 éves múltam, nem esedékes a gyerekvállalás, viszont tényleg szeretnék már babát, saját magamon is meglepődök, mert elég fiatal vagyok még ehhez:D

viszont azt hiszem, hogy a teherhez, meg a nyomáshoz tényleg köze lehet, mert végiggondoltam és inkább vizsgaidőszakban, fontosabb vizsgák környékén álmodok ilyeneket, bár nem csak akkor:D

2012. jún. 24. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!