Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt hete abortuszom volt. Két...

Nocika22 kérdése:

Öt hete abortuszom volt. Két hét után együtt voltunk a párommal és azota rendszeresen együtt vagyunk és nem védekezünk. Még mindig nem jött meg. Lehetséges hogy terhes vagyok és ha igen az árthat a babának vagy nekem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 17:50
 1/3 anonim válasza:
69%
Komolyan mondom csak gratulálni tudok. Nem elég hogy megöltél egy ártatlan lényt, de tovább folytatod ugyanazt a felelőtlen életmódot. Rengeteg más módja van a gyerek elkerülésének, a magzatelhajtáson (abortusz) kívül. Talán itt lenne az ideje valamelyiket alkalmazni, ha nem akarsz ugyanabba a hiába esni újra meg újra.
2012. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem védekeznek, mert babát akarnak. Az abortusz a vetélést követő művi befejezést is jelölheti, csak manapság sajnos a művi terhességmegszakításhoz kötik.

Lehetséges, hogy terhes vagy, persze. De nekem azt mondta a doki,h 3 hónapig el kellene kerülni a teherbeesést,h regenerálódjon a méhed. De egy ismerősöm nem várta ki, 4 hétre rá terhes maradt és nem lett baja sem neki sem a babának. De azért nem jó kockáztatni.

2012. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Xandra823 válasza:
Hát igen, biztos van oka hogy várni kellene a babavállalással, de nekem is volt egy elhalt terhességem, elvették, és ezt követő második héten teherbeestem. Gondmentes volt a terhességem, és ki is tudtam hordani a babámat, és most van egy 5 hónapos egészséges kisfiam... :) Remélem tényleg ilyen célból voltál te is abortuszon! Ja, és abortusz és szülés után megsokszorozódik az esélye annak, hogy terhes maradj!
2012. máj. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!