Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehet összefüggés...

Szerintetek lehet összefüggés a kettő között? Szerintem nagyon durva!

Figyelt kérdés
Eddig soha nem tudtam úgy biciklizni, hogy egyik kezemmel se fogom a kormányt. Tegnap azt álmodtam hogy úgy biciklizek. És mi történt ma? Mindenféle gyakorlás nélkül úgy bicikliztem, hogy nem fogtam a kormányt. De nem csak 10 másodpercig, hanem rendesen tudok már kéz nélkül is biciklizni. Szerintetek van összefüggés a kettö közt? Én nagyon meglepődtem.
2012. jún. 17. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják önbizalomnak. Mivel a tudatalattidba ott volt hogy már csináltál ilyet (álmodban), úgy gondoltad megint meg tudnád csinálni.
2012. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Töredezettségmentesített az agyad, rendszerezte a meglévő adatokat és kijött belőle valami használható. :D


Láttam egyszer a mindentudás egyetemén hogy az álmoknak tényleg lehet valami gyakorlati szerepük. Persze ezek még csak tálalgatások amikre mérésekből ,memória tesztekből lehet következtetni. Mintha a tudat alatti rangsorolná, elemezné a meglévő ismereteinket.

2012. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek lehetsz még, ha ezt nagyon durvának gondolod. Mindenesetre nincs összefüggés, se misztikum benne.
2012. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így tanultam meg biciklizni, kiskoromban azt álmondtam hogy biciklizek, előtte nem tudtam biciklizni. Aznap reggel felkeltem, és tádáá, felültem a bicajra és mentem vele segítség nélkül.. :D Amúgy a 2. válaszolóval egyet értek :)
2012. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!