Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eléggé összefüggéstelen...

Eléggé összefüggéstelen dolgot álmodtam, esetleg valaki tudná értelmezni?

Figyelt kérdés
Bonyolult a történet, ha ezt lehet egyáltalán annak nevezni... Az egyik baráti-barátnőm volt a "főszereplő", akivel először az álomban a lakásunkban találkoztam. Nagy hasa volt, később elég komoran elmondta, hogy terhes, mert egy ismeretlen megerőszakolta. Utána volt egy rész, amire nem emlékszem, de volt egy időugrás szerűség, talán egy hónappal későbbi eseményekre. Őszi, esőre álló időjárás volt, és két haverommal illetve egy idős, komoly férfivel almát szedtünk. Az elején szép, szinte tökéletes almákat szedtünk le, aztán egyre rohadtabbak lettek. Az egyik tele volt féreglyukakkal, és amikor megfogtam, az egyik ujjamon is lett egy lyuk. Aztán egy nagy esést hallottam hátulról, ott volt az a lány, akiről előbb beszéltem, és a földön feküdt, nyilván elesett. A tér tele volt emberekkel, de mindegyik csak bámulta, ő ott feküdt terhesen, sírva a földön, hogy miért nem segít neki senki, és én elkezdtem rohanni felé, de egyszerűen alig bírtam odaérni hozzá. Mire pedig odaértem, már nem volt eszméleténél. Ezután már nem emlékszem semmire. A dolog legnagyobb furcsasága számomra, hogy én 15, a barátnőm 14 éves. Szóval nem mostanában lesz terhes... Ennek az álomnak lehet valami jelentése, vagy lelki háttere bennem?
2012. márc. 18. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az almával kapcsolatban tudok neked válaszolni. Krúdy szerint, az alma, öröm, és egészség. a rothadt alma: veszteséget jegyez.
2012. márc. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel is lehet már kezdeni valamit, a többire pedig remélem majd más tud válaszolni. Még egyszer kösz az almát!
2012. márc. 18. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Az "almás" vagyok.

Nézd meg a www.ezoterikus.hu-n, az álomszótárt. Hátha ott feleletet kapsz a kérdésedre.

2012. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2012. márc. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!