Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 5 hónapos terhes vagyok...

5 hónapos terhes vagyok sajnos edddig nem minden alakult simán. Nagyon rosszat álmodtam hogy értelmezitek?

Figyelt kérdés
Várom az integrált teszt eredményét ami magas kockázat lett 1:55 de van még 2 hét az eredményig. Azt álmodtam hogy beteg a baba,nagyon rossz volt erre riadtam,tisztán emlékszem mindenre.Sajnos beszoktak jönni az álmaim de remélem ez most fordítva sikerül. Lehet csak azért álmodtam ilyet mert ez foglalkoztat?
2012. jún. 18. 06:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért álmodtad,mert ettől félsz,és azért "jönnek" be az álmaid,mert hiszel bennük.

Ne az álmoknak higgy,mert semmi jelentősége,hanem gondolkodj pozitívan.

2012. jún. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Az álmodnak semmi köze ahhoz, ami valójában történni fog. Egyszerűen csak félsz. Én is álmodtam már csomó mindent, amikor izgultam, vagy féltem valamitől. De nem jelenti azt, hogy teljesülni is fog.
2012. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az álmok minden esetben az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Nincs jósló álom, ám van olyan, hogy bejön. Miért? Pl. tudod, hogy magas kockázati eredményt hozott az integrált teszt - ami nem tudom mit foglal magába, de ha esetlegesen a baba betegségét, akkor azt sem megjósoltad, csupán kilogikáztad. Ilyen egyszerű. Olyan mintha azt mondanák neked, hogy ha sokat nyomod a számítógépet viharban, egyszer még becsap a villám és kisül - ezzel is álmodsz többször, mert félsz, de nem kapcsolnád ki, egyszer pedig tényleg kisül. Nem logika ez, józan ész? Dehogynem. Aminek megvan az esélye, az be is következhet, és számolsz vele. Amivel számolsz, azzal álmodhatsz.
2012. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint még egy álmom se jött be, mert magyarul mondva lesz*rom őket, szerintem te is tedd ezt. Azért persze nyomasztó, ha azt álmodom, hogy pl. kiirtják a családomat mexikói bűnbandák, de nem érdemes az ilyen álmokkal foglalkozni.
2012. jún. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!