Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet az álmom?

Vajon mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés
Álmomban egy férfivel voltam, akivel akkor randizgattam, mikor még a mostani párommal is egy időben. Fél éve volt ez, mindkettőjükkel lefeküdtem és akkor eldönthettem, melyik féllel szeretnék kapcsolatot létesíteni, bár nem volt nehéz döntéshozatal, mivel a párom bizonyult hűségesnek és odaadónak, míg a másik nőcsábász hírében állt és kikötötte hogy nem akar lehorgonyozni egy nőnél sem. Mégis, most erről a férfiről álmodtam, hogy utazgatom vele, üldöznek, még a párom elől is menekülök.

2012. jún. 19. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A magyarázat, hogy álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Volt ez a pasi, volt a párod, választottál, mindegy hogy. De a másikkal is volt valamilyen kapcsolatod, és előjött álmodban. Ez nem jelent semmit, nem gondol rád az a fél, neked sem kell félned tőle, vagy bárkitől. Én ma egy olyan osztálytársammal álmodtam, akit sok éve már nem láttam. Ez sem jelent semmit.
2012. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!