Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok vele?

Miért álmodok vele?

Figyelt kérdés
Még az általánosban volt egy srác, akibe 4 évig bele voltam zúgva, nagyon jó barátok voltunk, egész nap hülyéskedtünk, de ennek már 6-7 éve. Azóta nem is nagyon láttam de mégis minden hónapban 1-2x vele álmodok. Napközben soha nem gondolok rá, eszembe se jut, de rettentően idegesít hogy vele álmodok állandóan. Van vőlegényem, tökéletes a kapcsolatunk, augusztusban érkezik a babánk is. Akkor meg mit akar közölni a tudatalattim?
2012. jún. 20. 15:14
 1/3 anonim válasza:
szerintem lehet hogy csak annyi, hogy kíváncsi vagy rá mi van vele, szerintem keresd meg, igyatok meg egy kávét, dumáljatok és szerintem utána már nem nagyon fogsz álmodni vele, lehet hiányzik mint egy barát! :)
2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt közli a tudatalattid, hogy ismerted, sok időt töltöttetek együtt. Most komolyan én is ha összegezni kell, hogy kikkel hányszor álmodok 1-2x havonként mindig előjönnek olyanok, akikkel sok időt töltöttem el már sok sok éve.
2012. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a volt barátod meghalt és beléd szállt a szelleme!
2012. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!