Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok folyton vele?...

Miért álmodok folyton vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor álmodok arról a fiúról aki már nagyon régóta tetszik(5-6éve) nekem.Ez az első "szerelmem".(azota senkibe nem szerettem bele.) Próbálom elfelejteni de nem megy.Ha éjjel róla álmodok,reggel látom hogy sírok.Mit jelenthet ez?
2012. márc. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálod elfelejteni, tetszik, róla gondolkodsz ezáltal az agyad az álmod közben is körülötte jár és így dolgozza fel.

És most reklám:

2012. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de az a legdurvább hogy ugy 3-2hétre sikerült nem gondolnom Rá,de aztán megint jött egy álom (csak pár részletre emlékszem,homályosan)és fb-n épp aznap változtattam meg a profilképet vlmi ilyesmire:no music no life.Erre vasárnap reggel (az álom után)kiírja hogy kapcsolatban van stb. (azt nek hogy kivel),és nemtudom milyen "szerelmes,nyálas" (utálom az ilyen zenét) rak a saját üzenőfalára.Kicsit olyan ez mintha üzenni akarna.... Vagy csak egyszerűen megőrültem xD
2012. márc. 4. 21:00
 3/3 A kérdező kommentje:
*nem
2012. márc. 4. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!