Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Torii kérdése:

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés
azt álmodtam hogy a barátnőmet bezárta a ház és nem engedte ki és minden nap a házunkkal álmodok a bátyámnak mondtam el egyedül ő el hitte nekem de nem tudja mit jelent
2012. jún. 24. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj, várj, elemzem.

Szóval:

barátnő megjelenése az álmodban: azok a személyek jelennek meg az álmodban, akiket ismertél, ismersz. Különösen ha sok időt töltöttél velük együtt, vagy nagy hatást gyakoroltak rád, kerülhetnek az álmodba többször.


Saját ház megjelenése az álomban: ahol sok időt töltöttél, sokszor jártál, nagyobb valószínűséggel jelenik meg álmodban, mint egy olyan hely, ahol egyszer jártál. Természetesen ha egyszer jártál is, de nagy hatást gyakorolt rád a hely, akkor többször álmodhatsz vele. Pl.: ha elutazol Egyiptomba, egyszer látod csak a piramisokat, de olyan katartikus élmény, hogy utána mindig gúlákkal álmodsz. :D

2012. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ennek mi köze h bezárt minket a ház és tudtam a házzal beszélni?
2012. jún. 24. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem érzed magad véletlenül elszigetlve, magányosan? (suli stb) Vannak barátaid? Ha nincsenek akkor valszeg ott a gond.
2012. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
vannak barátaim
2012. jún. 25. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!