Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Cica panellakásban! Hogyan...

Cica panellakásban! Hogyan oldjátok meg, hogy ne lehessen érezni az alom szagát? Minden nap takarítom! Illatosítót mit használtok e célból?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok semmilyen illatosítót, viszont jó minőségű almot veszek. Nincs semmilyen szaga. (2 macska, napi 2 kétszer szedem ki ami darabos/összeállt az alomból és hetente egyszer cserélem az egészet.)
2009. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nálunk a mosogató alatti szekrényben van az alom, van egy nyílás a szekrény oldalán ott megy be a cica. Így nem érezni a szagot. (A kakiját meg mindig kiszedjük, ahogy észrevesszük, hogy van az alomban.)
2009. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.

nem azt mondom, akármit is csinálsz büdös lesz, de aki jön hozzátok, az fogja érezni, hogy van macsátok. ez ezzel jár.

2009. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Váltogasd az almot és majd rájössz melyik jó.Én ezt csináltam.Lehet kapni állateledel boltban macskaalom szagtalanítót, én azt is használtam amíg rá nem jöttem melyik alom a jó.Por állagú, 500 ft körül van.

2009. jún. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szilikagéles almot használok, pillanatok alatt elszívja a szagokat és a nedvességet. Nem olcsó, de lehet keverni a hagyományossal, én úgy használom fele-fele arányban. Ezen kívül van félig zárt vagy ajtós cicavécé, én ilyet vettem, nagyon jó, nincs több mellé-pisikélés, meg bent marad a szag. Most a Fressnapf áruházban akciós.
2009. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk két cica van,és NEM lehet észrevenni,mert minden ellentétes híreszteléssel szemben a cicának nincsen szaga és az alom könnyebben tisztán tartható,mint azt sokan gondolnák.nagyon régen én homokot használtam a cicáim almolására,akkor még nem voltak ilyen csilivili állatos boltok-na az büdös volt már másnap,egy cicától is!!!most a fürdőszobában van a közös alom a két macseknak. Fressnapf-ban veszem az alomtálcába való nylonzacskót,ebbe pedig szintén Fressnapf-os nem csomósodó Bioclean almot teszek kb. 4cm vastagon. ezt a két macska egy hétig használja úgy,hogy nincsen szaga. természetesen a kakit amint észreveszem,kidobom a wc-be,a pisivel nincs gond,nagyon jól megköti ez a típusú alom a folyadékot és a szagot is,tehát,amikor kidobod zacskóstul majd az almot,nem csordogál a pisi az alján vagy ilyesmi. van egyébként az alom tetejére spriccelhető szagtalanító spray is az áruházban,de erre nemigen van szükség. ha jobban állsz anyagilag,akkor a korábban válaszoló által javasolt "gyöngyöcskék"-et is veheted,ez tényleg szuper,csak húzós az ára,amikor egy cicám volt,10 napig is kitartott két csere közt. a csomósodó alomtípusokat én nem szeretem,mert akkor elvileg minden pisi után is ki kell szedni,és mivel kisebb darabokból áll,a cica a talpán széthordja a lakásban is a nedves szemcséket. remélem,tudtam segíteni.
2009. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!