Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van osszefuggés?

Van osszefuggés?

Figyelt kérdés

Nagymamám tegnap kb.13,00kor halt meg. Mindig eletvidam, dolgos volt. Egyutt elt a testvervel, es ferjevel egy nagy csaladi hazban, amit Ok epitettek. A felos emeleten a fia lakik a felesegevel es a 2gyerekevel. Nagymamam tesvere mar evekkel ezelott meghalt, de a ferje olyan 2eve. Ahogy meghalt, nem birta sokaig, es oszeomlott. Alzheimer, szivelegtelenseg... korhazba kerult, es oda jart a csalad meglatogatni. Ez igy ment kb.fel evig. En egyszer sem voltam, mert maikor meg itthon volt, es mar ilyen allapotban, nagyon roszul viseltem, es ugy akartam ra ellekezeni, amilyen regen volt.

Ez tortent tegnap: Amikro meghallottam a hirt, szomoru voltam, ez termeszetes, de en mar ugy valahogy nem regisztraltam annyira, mert regen lattam. De delutan perszehogy elkapott a szomorusag, az emleke, siras....

Az ejjel azt almodtam, hogy terhes vagyok. Mar ment a szules, es midnent valahogy ugy ateltem, hogy egesz nap ez forog a fejben. Reggel ezzel keltem fel. Es en pedig nem nagyon szoktam emlekzni az almaimra, de ez... teljsen mas volt.

Erdekelne, hogy lehet e valamilyen osszefugges a nagyim halala es az almom kozott.



2012. jún. 26. 22:16
 1/6 anonim válasza:

Először is: Őszinte részvétem!


Erre rengeteg magyarázat létezik, és persze egyik sem bizonyítható teljesen, csak sokan találgatnak! Ha azt a megvilágítást nézzük, hogy halálunk után újjászületünk, akkor lehetséges, hogy nagymamád újjászületésének szemtanúja voltál (de mondjuk nem írtad, hogy külső, vagy belső szemlélője voltál a szülésnek, mert ha magadat láttad, akkor valószínűtlenebbnél is valószínűtlenebb ez a magyarázat, vagy nem tudom :) )

2012. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Hat igen, ez kimaradt! Szoval igen, magamat lattam, ahogy jarkalok a nagy hasammal, fogom a hatam, aztan hogy mar a korhazban vagyok, es ott avan mellettem Anyukam, es fogja a kezem, es mar szulok... De ferfit nem igazan regisztraltam. Talan mert meg nincs senkim, es nem is volt. 18/l Megegyszer koszi :)
2012. jún. 26. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Álmainkban a képek sokszor összevissza jelennek meg. A halál a születés ellentéte, ennek is van magyarázata, miközben nagymamád halála foglalkoztatott, születésről álmodtál. Nem kelle ebbe semmit belemagyarázni, ennyiről van szó.


Én egyszer álmodtam Bartók Béláról. Megpróbáltam utánagondolni, hogy ugyan mire gondolok én Bartók Béla kapcsán, tehát hogy miért jelent meg az álmomban, és rájöttem: az a lány akivel akkoriban randiztam, a kelenföldi pályaudvarra járt be vonattal, és én gyakran mentem elé, ugyebár a Bartók Béla úton! Ennyi, az álmok ilyen furcsán is meg tudják jeleníteni, hogy mi jár a fejedben.

2012. jún. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálad milyen jelentéstartalommal bír a regisztrálni szó?
2012. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

55% - koszonom a valaszt!

Hat most eppen az ertelemben nem vettem figyelmbe. Nem tudom, ott volt-e vagy nem. Valahogy nem figyeltem ra...

2012. jún. 27. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még egyszer ilyen lesz meny be hozzá és látogasd meg ha ismerősöd , barátod , vagy családtagod mert bűntudatod lesz és 2 akkor a lélek nem fog tudni tovább menni mert aszt fogja hinni hogy utáltad és nem fog tudni elmenni mert elintézetlen dolga maradt .
2012. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!