Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help! Kiutesek jottek i a...

Help! Kiutesek jottek i a kutyamon es rjatm is. Lehet osszefugges?

Figyelt kérdés

a elso labainal "honaljanal" szunyogcsipes szeru kiutesek vannak.nekem a konyog es terdhajlatomnal,olyasmi mint ekcema.lehet osszefugges a ketto kozott?

A parom amig nem voltam otthon,kiderult hogy 2 napig nutellas palacsintaval etette :( ez lehet az oka? es hanyt is szegenyem az utolso ket napban ketszer.volt mar valakinek a kutyajan ilyen?



2012. máj. 17. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bolha csípések azok?
2012. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rovidszoru kutyarol van szo es nem bolhas.
2012. máj. 17. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek én is bolhát akartam írni, de azt csak észrevennéd, főleg úgy, hogy rövid szőrű a kutyád. Lehet még allergia, gombás fertőzés, de ez is csak tipp.
2012. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem a nutellás palacsinta...az biztos...de passz...hát ha súlyosbodik a dolog, akkor orvos...neked is ugyanolyan kiütéseid vannak, mint a kutyádnak?viszket is?

ha nem, akkor lehet hogy csak a meleg és izzadság keveréke iritálja bőrt...olyan előfordulhat.....

2012. máj. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A gombás fertőzést tudom, hogy átterjedhet emberre. Amelyik fajtával én foglalkozom ott gyakori a gombás megbetegedés és olyankor engem is kezelnek, hogy ne kapjam el.
2012. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem ugyanolyan.nekem ott piros,es szaraz,iszont viszket.a kutyamnak meg feher kis pupok,mint a szinyogcsipes.koszonom a valaszokat.a gombas fertozes hogy nez ki a kutyan?
2012. máj. 17. 15:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy ahogy leírtad. Fehér apró kis púpok ez a kezdetleges stádium. Utána foltokba kifog hullani a szőre. Valószínűleg te is elkaptad. Doki de nagyon gyorsan mindkettőtöknek.
2012. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!