Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lezuhant, felrobbant helikopte...

Lezuhant, felrobbant helikopterrel és lassan haladó repülőgéppel álmodni mit jelent?

Figyelt kérdés

A mai álmomban mentem a barátomék, és láttam, hogy bordóra van festve a házuk a sarka meg fehérre. Mondtam neki, hogy pont ezt álmodtam. Bementem az udvarra, (amúgy teljesen más volt mint igazából) és ott volt egy csomó alkatrész, mondta barátom, hogy lezuhant egy helikopter és felrobbant. Kérdeztem meghalt e vki, mondta igen többen is. De nyugodtan, én meg már elkezdtem félni a szellemektől, és a kaput beakartam zárni, vagy nem is tudom a kulcs meg eltört. Nagyon rossz érzés volt hogy meghaltak ott emberek. Barátom meg az apukája meg hót nyugodtan vette, hogy hát ez van majd lesz vmi.

Köv. álomban pedig az volt hogy repült egy utasszállító repülő a házunk felett, kerestem a távcsőt mert közel volt gondoltam most jól meg tudnám nézni, nagy nehezen előszedtem, és meg néztem, mondta apukám elrepül mire megtudom nézni, de nem nagyon lassan repült és olyan közel láttam hogy láttam az ablakait, és rendszáma is volt, meg irányjelzője, és jelzett amikor elfordult. Lassan ment. Ezüst színű volt és kék csík volt rajta. A rendszámát akartam megnézni de akár hogy állítottam az élességét a távcsőnek nem sikerült.

Kicsit hosszú lett. remélem vki tud válaszolni:) Köszönöm!


2010. máj. 31. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Félsz a repüléstől? Ezek az állmok lehet valami tudat allati félelmet jelntenek. Ha nem ismétlödnek akkor semmi pobléma. Viszont ha folyamatosan viszattérnek ajánlom a szaksegitséget.

Egyébként az álmos köynvem szerint a lezuhatn repülő: azt elent, hogy naghy válzotzás fog következni.

Remélem segutettem.

2010. máj. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet valami az álmoskönyvek magyarázatában is, de szerintem van mindenkinek személyre szabott álomfejtőkulcsa. Repülővel álmodni mást jelentett Ritcie Valensnek (La Bamba c. film, csak ajánlani tudom), békésebb történések között számomra is mást jelent, mert egy kicsit repülőmániás vagyok, és lehet, hogy Számodra is mást jelent. Kérdés, hogy foglalkoztat-e mostanában valami repülőgépekkel kapcsolatos dolog? A változásban, amit az előző válaszadó írt, lehetséges, hogy van valami, különösen, mert azt írtad, irányjelzővel jelzett a gép kanyarodás előtt (előre jelzett változás???), különösen, hogy repülőgépeken nem szokott irányjelző lenni.
2010. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom félek e a repüléstől, utoljára 3 évesen repültem sétarepülőn ott nem féltem:) Nem foglalkoztatnak különösebben a repülők, mostanában nem is gondoltam rájuk.

Hát ez a változásos Dolog. lehet ez lenne a megoldás? Mert hogy arra gondoltam, hogy ott volt az egyik álomban a barátom és lehet hogy a párkapcsolatban lenne változás? Időközben kaptam egy álmoskönyvet:) abban meg az volt hogy "az álmodó kész egy új párkapcsolat kezdeményezésére"

Nagyon köszönöm a válaszokat!!! Segítettek!:)

2010. jún. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!