Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Neten van olyan szakember,...

Neten van olyan szakember, akivel meg tudom fejteni az álmomat?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, minden második ember megtudja, köztük én is. Az álmokban nincs mit megfejteni, mivel nem jelentenek semmit, csak az agyad rakja össze az átélt eseményeidből.
2012. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az átéltekből biztos h nem :))
2012. júl. 3. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Álomfejtő Főhekus válasza:


Az álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek, vagy éppen már rég elfeledettek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. Ezek nem szimbólumokként, hanem teljesen érthető formában jelennek meg az álmodban.


A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Ennyi. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több. Nincs rajta mit értelmezni.

Nem arra szolgálnak, hogy jósoljanak, mert nincs jósló álom. Maximum tudod, hogy pl. holnapután elmész a strandra, és azzal álmodsz. Ez nem jóslás, csak egy megtervezett esemény, amit már TUDSZ, így álmodsz vele. Ha viszont csak lehetőség van valamire, és azt álmodod, hogy bejött, a valóságban is úgy történt - az sem jóslás, csupán ISMERED a lehetőséget, és mivel TUDOD ezért álmodban előjöhet.


Ennyi az álmokról, amit tudnod kell.

2012. júl. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ne higgyél az előzőknek. Az álmot igenis meg lehet fejteni. Írd meg, miről van ( volt) szó?

Hátha fontos lehet . Valami üzenet.

2012. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nevem lemaradt.

Dr. Vindaloo sarlatán

2012. júl. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én az álmos könyvben szoktam utána nézni ,van a neten is ilyen oldal,én nem hinnék egy álom fejtőnek sem,de ez olyan aminek te jársz utána
2012. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!