Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Idéztél/idéztettél már szellem...

Idéztél/idéztettél már szellemet vagy esetleg rokont egyedül vagy szakember segítségével?

Figyelt kérdés
Meséld el légyszi :)
2010. okt. 10. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Bocsi de ez pont nem jön ide de amikor kissebb volt 7-8 éves én idéztem. Egy szúnyogét :)) Körbeültünk a barátaimmal és lecsaptunk egy szúnyogot. Azután a kör közepére tettük , és mondogattuk h : 'Megidézlek.Megidézlek.Megidézlek szúnyog.'

De nem lett belőle semmi =/

Előre is bocsi :) csak végülis ez is annak számít.

2010. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ari :DDDD semmi gond :'D
2010. okt. 10. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Azóta is amikor az eszembe jut elröhögöm magam hogy, hogy lehettünk ekkora idióták. :)) Különben azért kérded mert meg szeretnél idézni egyet? :o Szerintem ne tedd.Hidd el megbánnád. :)
2010. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Miért bánná meg? :D

Mi egyszer idéztünk, de nem lett belőle semmi.. xD

2010. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
neem. nem szeretnék. csak érdekelnek az ilyen sztorik :DD
2010. okt. 10. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát mi tavaly a lányokkal a tesi öltözőbe megidéztük Bloody Maryt xD.Aztán pont egy akkora vihar volt, hogy rendesen bevoltunk szarva..xD. De történtek velünk azért elégé érdekes dolgok bár nem tudom lehet csak bemagyaráztuk magunknak vagy csak véletlen egybeesés.Mert pl. így pislogtak a lámpák, bár hol is voltunk..xDDD.De mostmár szerencsére nem történnek ilyesmik.Jah és amikor megidéztük kicsöngettek rögtön kifutottunk az utcára és amibe idéztük tükröt (nem volt nagy) széttörtük, aztán épp akkor ment el mellettünk az ofönk, hogy mit csinálunk..xDDD Nagyon durva volt.xD
2010. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja voltam aktívan benne a témában.


Minden este éreztem valami zavaró jelenlétet a szobámban, egész közel. Meg tudtam annyira nyugtatni magam, hogy elaludjak, így azért kipihentem magam, de határozottan zavaró volt.

Végül elegem lett abból, hogy ott ácsingózik, így leültem éjfélkor a tükörhöz egy gyertyával és a lehető legegyszerűbb idézést alkalmaztam.

Kissé kétkedő voltam, ugyanakkor izgatott is, mert jobb szeretem tudományosan vizsgálni a dolgokat, mégis érdekes érzés egy rejtély végére járni...

No, lényeg a lényegben, hogy a tükörben feltűnt egy szempár, és kirajzolódott egy arc. No ott hirtelen és gyorsan zártam le a dolgot, mert nagyon meglepett, hogy sikerült...

Elzavartam, és fejben zártam az átjárót..

Utána megszűnt a zavaró jelenlét.

2010. okt. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Igen.

Régebben az egyik barátnőmmel gyakran tartottunk szeánszokat. Érdekes dolgok történtek. A pohárral való kommunikálást választottuk, az elég egyszerű.

Bár nem tudom egy szakember hogy dolgozik, de egyedül csak úgy vágjatok bele, ha megtanultátok, hogy hogy kell irányítani az energiáitokat (védelem stb)

2010. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azóta depressziós vagyok... :(
2010. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!