Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szinte mindig autóval álmodok,...

Antimod kérdése:

Szinte mindig autóval álmodok, holott a téma engem nem érdekel. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Van autóm, de nem vagyok autóőrült, és hetente 1-2 alkalommal használom csak. Viszont amilyen álmaimra vissza tudok emlékezni az utóbbi 2-3 évből, mind hozzá kapcsolódik. Adok-veszek, néha építek autót, kirándulok vele, szabálytalanul parkolok, minden, ami életszerű, és el lehet képzelni.


Amúgy nem vagyok egy autoőrült, nem is nagyon ismerem az autókat, és egészen más dolgok foglalkoztatnak napközben. Éjjel viszont szinte mindig ez megy. Mi lehet az oka?


Kérem, hogy aki annyit tud ide írni, hogy "ez megy a tudatalattidban", meg "biztos szeretsz vezetni", az inkább ne tegye, mert eddig én is eljutottam... valamilyen konstruktív választ szeretnék kapni.



2012. júl. 7. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Kolbász.
2012. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Aha, most jövök rá, mit akarsz ezzel. Soha nem eszem kolbászt, és kerülöm a nehéz vacsorákat. Szerintem nem függ össze az étkezéssel.
2012. júl. 8. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!