Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a három téma már napok óta...

Ez a három téma már napok óta mindig megjelenik álmomban. Van jelentése? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A 3 dolog, amiről szinte mindig álmodtam az utóbbi napokban:

1. jellemzően macska (cicát simogatok itthon, pedig nincs is háziállatunk), vagy esetleg több macska, ma éjjel pedig egy kutyám volt.

2. az ex-barátnőm. általában kiderül, hogy nagyon szeret engem (valójában ő szakított, és már nem szeret), majd lefekszünk egymással.

3. autóban ülök. általában álmaim autóját vezetem, a család tagja ülnek még a kocsiban, és megyünk vhova (mindig meghatározott cél felé), pedig általában szeretek csak úgy autókázni...

Mind a 3 dolog lényegében rejtett vágyaim közé tartozik, de az elsőt egyszerűen nem tudom hova tenni. miért álmodok macskákról ennyit? annyira azért nem vágyok háziállatra, mint 1 kocsira...

22F


2011. febr. 5. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1.A kutya hűséget, védelmezést, a macska simulékonyságot jelent.Ilyen társra vágysz.

2.Két lehetőség:Az exbarátnőd mégis csak visszavágyik hozzád.Másik lehetőség, hogy te nem tudsz lemondani róla (vagy együtt mindkettő ..)

3.Szeretnél céltudatosabb lenni az életben.Fontos számodra a család, akik veled ültek az autóban, végigkísérnek "életutadon".

2011. febr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

szia!

nagyon szépen köszönöm a választ, "logikusnak" tűnnek. a másodikat illetően, inkább én nem tudok lemondani róla, az számomra is egyértelmű volt, hogy ezért ezek az álmok... ez van sajnos.

az első és a harmadik viszont elgondolkodtatott, és az is igaz.

2011. febr. 5. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!