Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha rendszeresen...

Mit jelent, ha rendszeresen bokáig érő vízről álmodom?

Figyelt kérdés
Persze a helyszínek és a szituációk variálódnak. A fürdőszoba nagyon gyakori, általában az a koszos felmosó víz borítja, én meg vagy próbálom felmosni, vagy nem, de ha igen akkor elég görcsösen. Volt hogy egy kollégiumszerű épületben voltam és az összes csapból, zuhanyból, de még a folyosón a plafonból is ömlött a víz. Érdekes módon a többi ember, aki körülöttem volt, ezt nem vette észre. Volt olyan is, hogy balcsin voltam nyaralóban, ott az egész udvaron kristály tiszta volt a víz, viszont tele volt piócával meg vízisiklóval. Segítsetek, mit jelenthetnek ezek? Inkább tudatalattival kapcsolatos dolgokra lennék kíváncsi, nem pedig olyanokra, hogy "beteg leszel" vagy ilyesmi...

2012. júl. 12. 05:46
 1/1 anonim válasza:

Nincs olyan dolog, aminek a bekövetkezéstől tartasz?

Ha tartasz ettőla víztől (úgy tűnik, hogy igen), akkor valószínűleg van egy problémád, ami inkább a háttérben lappang. Arra vársz, hogy megoldódjon, azonban olykor megpróbálsz tenni ellene valamit, általában sikertelenül, mert te sem tudod pontosan, mit tegyél ellene.

2012. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!