Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy egy hete...

Miért van az, hogy egy hete folyamatosan 1 személlyel álmodok?

Figyelt kérdés

Egy jó fiú barátommal álmodok egy hete folyamatosan, 5x álmodtam vele de csak egyetlen egy álomra emlékszem.

Nagyon rossz érzés és nem tudom mit jelent.

Szerintetek?


16/L


2012. júl. 12. 12:34
 1/9 anonim válasza:
való szzinüleg többet érzel iránta:)
2012. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Jaj. Ilyen nekem is volt!! Szeretet hiány az oka, és benne találtal vmit ami nem jelent szerelmet
2012. júl. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Amire emlékszel vele, azt elmesélnéd? :)

Lehet akkor megtudjuk mit jelenthet.

2012. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem tudom pontosan mit álmodtál róla, de én azt olvastam egyszer, ha valakivel erotikus álmod van, az azt jelenti, hogy lezáratlan ügyetek van. Az biztos, hogy sokat gondolsz rá napközben ha vele álmodsz :)
2012. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen,többet érzek iránta.


Az volt az álmom,hogy a sulim előtt álltunk és megkérdeztem,hogy jön e velem haza,azt válaszolta,hogy igen,de lelépett a volt barátnőjével(akivel régebben nagyon jóba voltam)

2012. júl. 12. 22:23
 6/9 anonim válasza:
100%

#14:12-es#


Igazából nem sok mindent jelent az álmod, nyilván azért álmodsz róla gyakran, mert sokat gondolsz rá és többet érzel iránta. Te többet szeretnél a barátságnál, csak ő ezt nem érzi, ezért hagyott ott az álmodban. (egyébként a valóságban is ilyen az illető? nem foglalkozik úgymond veled?)


Én is szoktam álmodni egy illetővel, igaz bonyolultabb nálam a helyzet és teljesen más az egész. Nem szoktam ilyen gyakran álmodni mint te, de egész véletlen tegnap pont benne volt az álmomban újra. 1 részletre emlékszem, ami nagyon megmaradt bennem és a mai napig elgondolkozom néha rajta, vajon ha úgy alakulna mint az álmomban, örülnék-e neki. blabla mindegy, nem untatlak! :)

2012. júl. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,én többet szeretnék mint barátság.

Foglalkozik velem mert nagyon jóba vagyunk.(nem tudja mit érzek)


Ma is vele álmodtam.. félálomban voltam és mikor felkeltem beleírtam a telefonomba hogy mit álmodtam..igazából valami pénzről beszélt..szimplán egy mondatot mondott.


Szerintem valami rossz fog történni. :/

2012. júl. 13. 23:35
 8/9 anonim válasza:
Igazából álmok nincsenek... Csak éjjel "kiszállsz" a testedből és különböző vonalakon járkálsz, ahol energiát gyüjtesz alvás közben... Ez a vonal lehetnek a vágyaid, félelmeid, érzéseid, jövő, múlt... Ez a félelmeid közé tartozik... Félsz attól, hogy nemet mond, félsz, hogy rájön, és hogy visszamegy a régi barátnőjéhez, te pedig "egyedül" maradsz.... Vagy nem???
2012. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de.
2012. júl. 19. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!