Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában folyamatosan azt...

Mostanában folyamatosan azt álmodom, hogy valaki követ, vagy valaki meg akar ölni, vagy ijesztő "szellemes" dolgokkal, például álmomban látom hogy kinyílik az ajtóm, de nincs ott senki, és nagyon megijedek, sikítozok éjszaka. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagy jelentőséget tulajdonítani az álmaimnak, és most sem olyanra gondolok hogy megtámadnak az ufók, vagy a szellemek :D Csak biztos van valami oka hogy folyamatosan ezt álmodom.. Veletek esetleg nem volt ilyen? Rájöttetek az okára?

2012. jún. 17. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, ha valaki arra gondol hogy ilyen filmeket nézek és az miatt álmodok össze minden hülyeséget, akkor téved, mert soha nem nézek ijesztő filmeket, mert nem is merem megnézni :)
2012. jún. 17. 12:08
 2/5 A kérdező kommentje:

Anyád nem tanított meg az illemre igaz? Hogy képzeled hogy ilyen stílusban beszélsz velem, és lekislányozol, amikor fogalmad sincs, hogy milyen nemű vagyok és hány éves, és adod itt a nagy bölcset. "Magadfajta kislány", köszönöm szépen.

31/N

2012. jún. 18. 13:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy elküldtem, már meg is bántam hogy leírtam a korom, mert te úgysem fogod fel, csak okoskodni tudsz...
2012. jún. 18. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha nagyon melegem van, akkor mindig rosszat álmodom... olyankor a falhoz teszem a karom v a lábam h lehűljön xD lehet nálatok is túlzott meleg van és azért... nem tudom, tippelek :D
2012. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
állatában az álmokat az agy különböző élményekből gondolatokból állítja össze, keveredik rengeteg élmény félelem, mindenféle, de sok oka lehet, nem kell h ilyen filmeket nézz, elég ha kiraboltak, vagy hallottad a barátaidtól h kiraboltak, vagy valakit meggyilkoltak, vagy kiskori élmény, akármi lehet..
2012. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!