Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az, hogy varázsolja...

Lehetséges az, hogy varázsoljak magamnak egy álmot, amelyben arról fognak szólni a dolgok, amiket én szeretnék?

Figyelt kérdés
Szeretném megtapasztalni, hogy milyen az élet, ha tudok tárgyakat mozgatni, és amerikában lakom. Itt megtetszik egy srác blablabla..egy hétig szeretném, hogy tartson az álom.. Lehetséges ez?

2012. júl. 13. 12:30
 1/9 Antimod ***** válasza:
Tudatos álmodás létezik, tanulható.
2012. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Varázsolni nem fogsz, de megtanulhatod a tudatos álmodást.
2012. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előtte ismerkedj egy kicsit a való világgal.
2012. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg tudod csinálni, csak én úgy tudom, hogy az agyad ilyenkor nem tudja rendesen kipihenni magadat. De meg lehet csinálni. Am meg nem tudom, hogy meddig bírnád így tartani magadat, ebben az álomformában.
2012. júl. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lucid dreams. Tudatos álmok.


Van erről egy film, "Waking life" a címe. Erről szól. Nézd meg, szerintem tök jó.


Meg van egy könyvem erről, hogy lehet csinálni. Tudatossá kell válnod álmodban. Olyan, mintha ébren lennél, miközben alszol. És akkor tudod irányítani az álmaidat. Nem túl bonyolult módszer. Nekem egyszer sikerült, de nagyon ijesztő volt... annyira megijedtem, hogy pár másodperc múlva inkább felébredtem.



Itt 1 elég jó cikk róla:

[link]

2012. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem lehetséges hogy egy hétig tartson, mert te nem vagy medve, és szükséged van táplálékra ahhoz hogy életben maradj!
2012. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Lehetséges. De ha hívő vagy nem ajánlom elég istentelen dolog ez (ha az ember meg akarja módosítani Isten akaratát

-> Isten akarja hogy álmodva PIHENVE aludj az ember azt akarja hogy álmában is FENT LEGYEN) persze én csak azt mondom gondold meg ezt.


(És kérlek ne jöjjetek azzal hogy: "ö, megint egy hívő hülye!" mert én csak azt írtam amit gondolok)

2012. júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ö, megint egy hívő hülye!
2012. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mássz fel egy majomkenyérfára ott aludj el xdd amúgy túl boldog álmokat ne akarj, mert akkor nem szeretnél visszatérni.
2013. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!