Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt én képzelem be magamnak?...

Ezt én képzelem be magamnak? Beteg vagyok?

Figyelt kérdés
pár hete arra kelek, hogy erős fájdalmakat érzek a jobb lábamon, a mellkasomon és a karjaimon. Halványlila, nem olyan feltűnő csíkok vannak rajtam egymás mellett. És amikor a szobám sarkaira nézek, egyszerűen kiráz a hideg, és félek. Egy hónapja ID-n ilyen sátános filmeket néztem, aztán az interneten kerestem rájuk. Most is ráz a hideg miközben erről írok, és rettenetesen félek. Csak beképzelem? Vagy tényleg létezik a sátán és rám is találhatott? 14/L
2012. júl. 13. 09:38
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
100%
Mivel az esetet (ha jól értem) megelőzik a negatív élmények, ezért lehet szimplán egy pszichológiai reakció (félelem). A csíkokat mutasd meg orvosnak, hogy mitől vannak.
2012. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy tényleg létezik a sátán és rám is találhatott? 14/L"


ne beszélj butaságokat. ezeket mind te beszéled be magadnak, nem kéne ennyi hülyeséget nézni,és nem képzelődnél. egyébként a sátán sem létezik. majd kinövöd ezt a hülyeséget egyszer.

2012. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a félelmeddel sikerült produkálni néhány nem túl kellemes hatást. Nem sok köze van a sátánhoz, sokkal több köze van a tudattalanul alkotott gondolatformákhoz, és akaratlan érzelemmintákhoz.
2012. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijedj meg. Nincs semmi baj, csak a filmek hatása az egész. Ezért vannak a korhatáros karikák. Nem akarok papolni de nem véletlenül nem ajánlják az ilyen filmeket egy adott kor alatt.

Nyugodj meg. Nézz más filmeket amikkel eltereled a gondolataid. Foglalkozz mással. Egy idő után el fog múlni az érzés.

2012. júl. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tom Benko ***** válasza:
Igen, te képzeled be magadnak, de nem vagy beteg. Illetve lehet, de nem úgy, ahogy gondolod. A fájdalom miatt elmehetsz esetleg dokihoz, de többet beleképzelni teljesen értelmetlen.
2012. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom illetve a csíkok valószínűleg a növekedés velejárói, a csontjaid emiatt fájhatnak, a bőröd pedig berepedezik, ahogy nősz, és ez eleinte lila, majd fehér csíkokat eredményez. Sátán nem létezik, nem fog megszállni, a korhatár pedig valóban nem véletlenül van kitalálva, ne nézz ilyen hülyeségeket.
2012. júl. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak bekébzeled magadnak. Ilyen filmeket meg nemkel nézni.
2012. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Sátán nem kínokkal manipulál itt a világban, hanem örömökkel. Ha ijesztően lépne fel, az csak Isten malmára hajtaná a vizet.


Almássy Félix

démon-kutató

2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zsizsik666 ***** válasza:

Almássy Félix

démon-kutató : na mik vannak itt, egyre jobbak :))) Most démon kutató vagy, vagy egy démon és kutató, mert kötőjellel írva, démonnak tippellek, aki kutat:))) Nem mindegy hogy cigány-vetőkártya vagy cigányvető-kártya.


Sátán nem ad sem örömöt sem bánatot, érd el magad, amit akarsz, fejlődj alapon, "ingyen" semmit nem kapsz. Magadnak kell kifejleszteni spirituális képességeidet, ha akarod. Ha meg nem, akkor nem. Ne nézz horrorfilmeket, a lila csíkok elkerülése végett meg ne vakarózz. Vagy rakd ki a macskát éjszakára, mert ez nálam is gyakori jelenség, ha vele alszom.

Hermann Lilla

ötöslottó nyertes

2012. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"cigányvető-kártya. "


:DD

Sikerült felvidítanod!

2012. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!