Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy faterom...

Azt álmodtam, hogy faterom cigizik, pedig a valóságban soha nem szokott, ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 16:16
 1/6 Antimod ***** válasza:
Ez így szerintem önmagában semmit. Én meg azt álmodtam róla egyszer, hogy halottakat ásott el a telkünkön, és letartóztatták miatta.
2012. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt jelentette,hogy aludtál, bár még nem vagyok benne teljesen biztos.
2012. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer a kutyámról álmodtam ugyanezt. Szerintem annak sem volt különösebb jelentősége...
2012. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én tegnap azt álmodtam, hogy kb legalább 5-6 méter magas bárpult volt egy kocsmában, az oldala fa borítású, a bárszék is ugyanekkora és fel kellett mászni ha rendelni akart az ember, vagy a pulton vagy kötelen amit direkt ezért raktak oda 2-3 méterenként :) Aztán ott küzdöttünk a magasban. Volt normál magas pult is. Na ez mit jelent? Imádok álmodni:)
2012. júl. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az ég világon semmit. ;)

Én egyszer azt álmodtam hogy az osztályfőnököm (nő) egy méregdrága hófehér blúzban traktort vezet. Ez méginkább nem jelent semmit. :)

2012. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én imádom a repülőket ha minden jól megy pilóta szeretnék lenni egy utasszállító repülőn és szerintem ezért álmodtam azt hogy egy repülő orrán ülök miközben repül a repülő (a repülő típusára már nem emlékszem de sztem airbus a318,airbus a319,airbus a320,airbus a321 vagy egy boeing 737-800 típusú repülő lehetett)
2012. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!