Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért lehet ez? (Azt álmodtam,...

Miért lehet ez? (Azt álmodtam, hogy gyerekem születik)

Figyelt kérdés

Eddig nagyon féltem attól, hogy egyszer majd gyerekem születik, és akkor előtte csomó vérvétel, aztán maga a szülés, meg minden. De nemrég azt álmodtam, hogy terhes lettem, aztán született egy gyerekem, és azóta egyáltalán nem félek ezektől. Miért van ez?

Viszont még csak 12 éves vagyok, és egggggyáltalán nem most szeretnék gyereket, csak egyszer majd, és már nem félek tőle.


2012. júl. 14. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy álom volt de még nem vagyok benne biztos.
2012. júl. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok és én is ezt álmodtam egyszer. Nagyon rossz volt, folyton dugdostam a rokonaim elől. Csak anyám tudott róla, én meg mindig mondtam neki hogy én nem akarom ezt a gyereket.
2012. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
. Sokan kerestek meg engem hasonló dolgokkal pszihologus vagyak. Ez egy olyan dolog hogy pl: azt álmodod hogy meghalsz de ez nem igaz nincs valoság alapja az álom az álom. Arra meg hogy miért nem félsz utána annak az a magyarázata hogy megálmodtam hogy milyen élmény.
2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!