Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy elvetéltem...

Azt álmodtam hogy elvetéltem 2hónaposan, ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy félsz attól a lehetőségtől, hogy elvetélhetsz.
2012. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát mostantól már igen mert ezt álmodtam! :(
2012. júl. 15. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért álmodtad ezt, mert tudatosan, vagy tudat alatt féltél tőle, már az álom előtt is. Az álmokban gyakran jelennek meg az ember félelmei. Meg az is segíthetett, ha aznap hallottál ilyen esetről, vagy láttál ilyet a tv-ben, stb. Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ő szerintem meg tudja mondani, hogy nálad esetleg van-e nagyobb esély erre. Egyébként hogy állsz a terhességgel? Volt már, van, vagy tervezitek?
2012. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már a fogantatásodtól vagy a születésedtől számítva két hónaposan? Szerintem ez fontos lehet.
2012. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2hetes terhes vagyok!
2012. júl. 15. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor másik dolog, ami fontos lehet, a pszichológus. Én vallom, hogy minden embernek jobb lenne, ha rendszeresen beszélgetne egy szakemberrel, de egy olyan hatalmas dolog esetében, mint a gyerekvállalás, ez különösen jót tehet.
2012. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csency888 válasza:

figyelj...

tuti biztos hogy a szülés gond nélkül fog lezajlani...

egyértelműen ettől félsz. de ilyenkor mindenki tart az ilyen dolgoktól...

és az a 2 hónapos nem te voltál hanem lehet hogy őt álmodtad meg.

2012. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugalom leendő anyuka ez csak a tudat alattid játéka, a félelmed kivetítődése, nem lesz semmi baj! (párszor haltam már meg álmomban, de ahhoz képest jól vagyok ha ez megnyugtat ;) )
2012. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!