Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1 nap eltéréssel, a barátnőm...

1 nap eltéréssel, a barátnőm és a tesóm is azt álmodta, hogy meghalok/haldoklom! MIÉRT?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 10:27
1 2 3
 1/23 Antimod ***** válasza:
76%

Nem tudom. De ne ijedj meg tőle két okból:


1) Ha nem hiszel benne, akkor nem foglalkozol vele.

2) Ha hiszel benne, akkor tudod, hogy van túlvilág, innentől kezdve egyáltalán nem olyan ijesztő.

2012. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Shanokk ***** válasza:
23%
Azért álmodták mert meg fogsz halni! Hidd el nekem, ebben sosem tévedek!
2012. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Persze, igen, előbb-utóbb meghalok, de mostanában terveztem.És igen, elég ijesztő..
2012. júl. 16. 16:41
 4/23 A kérdező kommentje:
Azaz NEM MOSTANÁBAN terveztem! ( jajj)
2012. júl. 16. 16:42
 5/23 Antimod ***** válasza:

"de mostanában terveztem."

Ezt gondolom elírtad. :)

Amúgy pedig nem te döntöd el, mikor halsz meg, így kár ezzel foglalkozni. Nem sokat tudsz tenni ellene, ha az a sorsod. Nekem is mondott már ezt-azt némelyik rokonom, hogy vigyázzak, mert ilyet és olyat álmodott. Nem történt semmi, legalábbis semmi fatális.

2012. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 csency888 válasza:

a halál nagyon sok mindent jelenthet csak a halált nem...

am tényleg. valami elmúlását jelképezi.lehet az bármi. szerelem,barátság...

2012. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ha eljön eljön. Meg kell vele békélni. Nem nagyon hiszek az álmokban vagy hogy lenne jelentésük, de a halál tényét el kell fogadni és nem letagadni.Nem tudom hány éves vagy de lehet már leélted életed nagy részét. Sose tudhatjuk mikor jön értünk.
2012. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

változás lesz az életedben.

Legjobb ha meglovalgod ezt a hullámot. nem fizikai szintre gondolok hanem érzelmi, lelki, gondolkodásbeli változára inkább.

2012. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A változás talán tényleg küszöbön van..meglátjuk.. mindenesetre ma már kevésbé félek:)
2012. júl. 17. 11:37
 10/23 anonim ***** válasza:
Shanokk 0 százalék a válaszod,biztos meg fog halni.Lehet beszéltél erről a témáról a tesóddal és a barátnőddel is komolyabban.Vagy változás lesz az életedben.Én is álmodtam pár hónapja hogy meghalok de nem keletkezett be.
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!