Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1 nap eltéréssel, a barátnőm...

1 nap eltéréssel, a barátnőm és a tesóm is azt álmodta, hogy meghalok/haldoklom! MIÉRT?

Figyelt kérdés

2012. júl. 16. 10:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
felénk mindenki úgy tartja,hogy aki meghal valaki álmában az sokáig fog élni :)
2012. júl. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Tán elmondta a tesójának aki ez miatt álmodta másnap, hogy megmurdelsz.
2012. júl. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat !

1. Remélem, hogy valóban sokáig fogok élni :-)

2. A tesóm és a barátnőm nem ismerik egymást.

3.Szerintem az más, amikor magunkról álmodjuk, hogy meghalunk, olyan sokszor volt már velem...

4. Még élek :-)


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

2012. júl. 20. 18:24
 14/23 anonim válasza:
A halál rossz időt jelent a néphit szerint. Aki pedig még él,és valaki álmában meghal,annak-állítólag-hosszú élete lesz. :o)
2012. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Én eddigi életem harminc éve során álmomban már kb. minden rokonom meghalt, de még mindenki él és virul! És én is úgy hallottam, hogy ez hosszú életet jelent az érintettre nézve! :)
2012. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Reméljük:)
2012. júl. 22. 14:03
 17/23 Andrea Ilona válasza:
Nyugi, ez azt jelenti, hogy sokáig fogsz élni. Viszont egy nagyobb változás következik be két hónapon belül. Általábon pozitív.
2012. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Előző! Mitől vagy ebben ennyire biztos?Olyan meggyőzően írtad :-)
2012. júl. 23. 12:04
 19/23 anonim ***** válasza:
Kinek szoktak az álmai a valóságról szólni - reálisan? Miért kellene feltételezni, h miközben álmodunk, jósokká válunk? Az álmokban többnyire érzéseket, benyomásokat jelenít meg az emberi elme. Az álmok irracionálisak, és a valósággal annyiban kapcsolódnak csak össze, amennyiben az álmodó érzései is azzal. Ha tehát vki azt álmodja, h meghalsz, az arról a félelméről/vágyáról szól, h téged elveszít/tőled megszabadul.
2012. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Antimod ***** válasza:

"Miért kellene feltételezni, h miközben álmodunk, jósokká válunk?"

Mert sokszor előfordul. De természetesen nem minden álomnak van jelentése, legtöbbször csak a napi események köszönnek vissza.

2012. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!