Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Évek óta csomószor azt álmodom, hogy levágott fejek hullanak a plafonból a szobámban és csöpög a vér tócsákban...


Nem vagyok megterhelve.

Amikor megvoltam, akkor sem változott.

Sok mindent csináltam az életben, de akkor sem.

Most alig van lefoglalva az agyam, de még mindig tart.

Környezetváltozás is volt már...

A környezet viszonylag normális, nem fenyeget semmi közvetlenül.

Nem félek...


Szóval, mi lehet ez?

19/f



2012. júl. 16. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem Postal 2-ztél sokat? Ott lehetett ásóval lecsapni az emberek fejét, és még repült shotgunnal szétlőni, meg hasonlók... A játék fizikája is iszonyat ott volt, szóval rongybabaként lehetett rugdosni a hullákat. A szobában lehetett pattogtatni a plafonon a fejeket, innen lehet ez az álmod.
2012. júl. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Milyen jó, hogy a végén már oda jutunk, hogy Te állapítod meg, hogy én mit csinálok... nem Postaloztam, szerintem egy sz4r játék. Csak normális game-ekkel játszottam/játszom. De azokkal sem éjjel-nappal mondom sok mást csináltam ....... filmeket sorozatokat is néztem.


Hozzáértő, de legalábbis _értelmes_ emberke véleménye érdekelne.

2012. júl. 16. 23:37
 3/10 A kérdező kommentje:
Semmi bajom, kimentem friss levegőre, az utóbbi jópár évben semmiféle sokk nem ért... mondjuk az sem feltétlen lehet mondani, hogy zavarna ez az álom.
2012. júl. 16. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy azt próbálja megállapítani, mit csinálsz valójában, mert ez az álomfejtés alapja... Ne háborodj fel rajta. Másféle válaszokat nem is tudsz kapni a "mit jelenthet" kérdésre, mint a valóság magyarázatát. :)


Na, de lássuk csak az alapjelentéseket. A levágott/eltávolodott fej az átgondolatlanságot, heves temperamentumot, esetleg elhamarkodott döntések szimbóluma, tehát szó szerint annak a szimbóluma, hogy "elvesztetted a fejed valamilyen ügyben", a vér pedig a legtisztább jelentése a szenvedélynek és a "tűznek". A kettő összefüggését úgy kombinálod, ahogy akarod, illetve következtethetsz az összefüggésre/összefüggésből a való életedre, és további segítség nélkül is kikövetkeztetheted azt. Így, hogy nem ismerlek, egy lehetséges verzió valamilyen folyamatos szerelmi ügy vagy folyamatosan tartó harag valakivel, de ez csak 1 verzió.

2012. júl. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmiféle szerelmi ügy nincs, és harag sincs senkivel. Tehát még mindig nem vágom mi lehet. :(
2012. júl. 17. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Próbáld végiggondolni az eddigi életed, viselkedésedet stb. Az szimbólumok és alapjelentések, amiket leírtam, igazak, csupán azokat kell párosítanod magaddal, meg kell találnod, hogy honnan eredhetnek. Van olyan része a dolognak, amit csak Te tudhatsz. :)
2012. júl. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A pszichiátriás részlegbe kellett volna raknom a kérdést, mert nem hiszek ebben a baromságban. :D


Csak azon múlik az egész, hogy mennyire adod elő hitelesen mennyire tudsz belemagyarázni dolgokat és már ott is a komplett hülyeség, amit a sok butus egyben benyel.

2012. júl. 18. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát *d*urvára nem. Ez kérlek szépen pszichológia/pszichiátria. És az álomelemzés pedig egy része, amit úgy hívnak hogy pszichoanalízis. Na de legalább most ennyivel okosabb lettél. :D
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor is baromság ez az egész álomfejtősdi, bárki bele tud bármit magyarázni ezekbe az álmokba, ha hitelesen és jól csinálja még el is hiszik neki a naivak.


A pszichiátria/pszichológiának legalább van értelme és nem csak középkori varázslatszerű boszorkánymese az egész. Na menj innen mert zavarsz töröljétek a kérdést mert csak buták írnak köszi!

2012. júl. 19. 11:39
 10/10 anonim válasza:

Szerinted mit válaszoljanak, ha megkérdezed, hogy ez mi lehet? Ne legyél már értetlen, semmin felháborodó 12 évesnek látszó kis p*cs. Álmot írtál le, ebből mindenki arra következtet, hogy az álmodat szeretnéd megfejtetni.

Tessék akkor itt egy értelmes válasz:

Skizofrén vagy és a másik éned tettét próbálod feldolgozni álmodban, mert megtörtént eseményeken alapul.


Vagy:

A szellemek manipulálnak, esetleg elraboltak az ufok és a seggedből kijött egy komplett űrlénycsészealj, mint Cartmen seggéből, emiatt még sokkot is kaptál csak nem emlékszel rá.


Te vagy a buta. És a te kérdésed értelmetlen, ha nem érdekel mások válasza.


18/L

2012. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!