Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Most mi történt?

Most mi történt?

Figyelt kérdés
Tegnap azt álmodtam,hogy gyilkosok üldöznek,aztán azt gondoltam hogy ez milyen gonoszság,(az,hogy ők szupergyorsak voltak) és hogy én is olyan gyorsan akarok futni,aztán ráébredtem,hogy ez egy álom,és tudom irányítani,ezért szupererőm lett,majd mindenféle hülyeséget csináltam pl: kocsit loptam,ninjává változtam,meg mindenféle idiótaságot.De hogy irányíthattam???? mi volt ez?És miért emlékszem rá ennyire?

2012. júl. 21. 14:02
 1/3 imateka válasza:
Ezt hívják tudatos álmodásnak. Az, amikor álmod közben rájössz, hogy csupán egy álom, és akkor képes leszel azt irányítani. minden félét kipróbálhatsz a repülés érzésétől kezdve mindent, bizonyos gyakorlatokkal akár azt is, hogy egy álomszinttel feljebb mész, vagy lejjebb.
2012. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! :) Azt hiszem ezt ma is megpróbálom mert nagyon jó érzés volt :D
2012. júl. 21. 15:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja,amúgy megy a zöld kéz :D
2012. júl. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!