Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtés? Segítség!

Álomfejtés? Segítség!

Figyelt kérdés

Múlt éjjel (megint) azt álmodtam hogy kiesik a fogam, vagyis már csak egy foggyökér tartotta a helyén.(Most a szemfogammal álmodtam ezt, nem tudom hogy ez segíthet-e.) Már több mint féléve álmodom ezt havonta hogy kiesik a fogam, volt hogy már kiesett az egész vérzett mindenféle volt..Nem vagyok jártas ezekben a dolgokban de sok mindent találtam hogy mi lehet sajnos nem tudom eldönteni a sok lehetőség közül amiket találtam. Mivel visszatérő álom gondolom van valami üzenete, ha valaki jártas ebben és tudna információval szolgálni azt nagyra értékelném. Előre is köszönöm a válaszokat.


17/F



2012. júl. 24. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen valami jel, hogy pontosan mi nehéz megmondani, szerintem vagy lesz a jövőben valami problémád a fogaiddal vagy már van csak nem tudsz róla.

Az álomszótárban találtam pár dolgot, nemtudom te mennyire hiszel ezekben de azért leírom:


Fogat enni: halál

Fogad ha kihull: az atyádfia meghal

Fogadat szádból kiszedni: siralom

Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés

Fogaid ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz, betegnek egészséget jelez.

Ha a fogaid összenőnek: tévelygés. visszavonás

Viaszból készült fog: szörnyű halál

Fogaidat tisztitani: nagy ártalom

Fogaid nyelveddel kitolva: dolgainak jó vége

Fog elvesztése, töredezése: Az agressziónk kifejezése, az önmagunkért való kiállással, önérvényesítéssel van aktuális gondunk- ebben akadályoztatva érezzük magunkat.

2012. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen hiszek bennük, ezeket én is megtaláltam de azért köszi a választ :)
2012. júl. 24. 15:32
 3/3 anonim válasza:

Ha a fogad kiesik álmodban akkor halált jelent, én úgy tudom. Én is álmodtam ezt 2x olyan fél éve és papám meghalt.

Barátnőmnek is volt már ilyen és neki is meghalt valaki a rokonságból.

2012. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!