Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ennek az álomnak valami...

Van ennek az álomnak valami jelentése?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és nem voltam még lánnyal. Ennek egy pszichológiai betegség az oka, emiatt nem volt párkapcsolatom. Most nem részletezem.


Azt álmodtam, hogy pár ember segíteni akar nekem, hogy egy lánnyal megtörténjen. Ezek az emberek nem tudom hogy ismerősök, vagy kik lehettek, de nagyon segítőkészek voltak.

A lány, akivel össze akartak hozni, őt ismerem, mondhatjuk h nem is vagyunk valami rosszba, sőt mondhatni barátok vagyunk. Szóval ő az egyetlen ismerős az álmomból.

Azok az emberek rám ültették a csajt, és úgy álltunk ott ketten "összeragadva" és vártuk mit akarnak még ezek az emberek. Meg védekezés nélkül, nem is akartunk csinálni semmit.

Ez a lány amúgy elég megértő meg minden, de nem az igazi számomra, és külsőre amúgy sem jön be. Szóval egy jó barátként tekintek rá, meg amíg nekem ez a pszichológiai "betegség" fennáll, addig nem is nagyon merek senkivel sem kezdeni.


Van ennek az álomnak valami jelentése? Mit jelenthet?



2012. júl. 21. 08:51
 1/2 Sziszi1310 válasza:
igen méghozzá az hogy lelkileg és testileg is vágysz a kapcsoltra . biztos oskat gondolkozol rajta, merengsz hogy milyen jó lenne már. lehetséges hogy próbáltak már neked barátnőt szerezni ismerőseid? vagy akárki ? mert ha igen akkor a tudatalattid jelez hogy mások közbenjárásával még közle sem biztos hogy te találsz olyan barátnőt aki illik hozád. gondolom ha ezt csinálják akkor téged ez frusztrál .még ha nem is mutatod ki vagy magadnak sem vallod be de így van . sosem jó ha az ember életébe belszólnak . persze ez a kettősség, hogy még nem volt barátnőd de szeretnél(mert ez biztos) , de a betegséged miatt még nem érzed magad késznek egy ilyenre ütközik egymással. és ne rágódj rajta, mert még fiatal vagy és lesz még kapcsolatod bőven , vag yéppen meg fogod találni azt aki egy életre a párod lesz. ha meg mindenképpen az önkétes társkereső szerepét akrják játszani állítsd le őket . járd végig az utat amit kijelöltek a számodra és élvezd az életet. nem tudom pontosan miylen betegséged lehet , de mindent le lehet győzni és merj tenni valamit. lehet hoyg lesz csalódás , de ez mindneképpen szükséges hogy újult erővel vágj bele egy újabb dologba . sok szerencsét és remélemsegített a válaszom :)
2012. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az álom egy üzenet amiben a lényeg az, hogy szeretnél teis barátnőt de emiatt a "betegség" miatt nem mersz közeledni. Ha van kiszemelted udvarolj neki nyugodtan ha meg nincs ismerkedj nyugodtan. Írtad, hogy a betegség miatt nem voltál még lánnyal, de attól, hogy együtt vagy valakivel nem muszáj lefeküdnötök szerintem ha elmondanád ezt a csajszinak is akkor tuti megértené. Néha egy ölelés is sokkal többet ér bárminél. Na szóval szerintem ez egy jel, hogy a körülötted lévők ezt mind tudják és ezért is akartak az álmodban összehozni valakivel, csak te vagy bizonytalan.
2012. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!