Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért volt olyan valóságos?

Miért volt olyan valóságos?

Figyelt kérdés

Volt két álmom amik olyan valóságosak voltak, hogy azt hittem, hogy tényleg ott vagyok. Röviden az első ilyen álmomban szellemekkel harcoltam a pataknál középkori öltözékük volt és a vezérük egy vörös hajú kislány volt tehát az egész akkori osztályom és velük harcoltam együtt, majd egyszer csak ahol egy ház áll a temető mellett ott is egy temető volt, csak arra emlékszem, hogy menekültem valaki elől, majd amikor kifutottam a temetőből akkor rám vicsorgott....

a másikban pedig a hajdani papunkkal mentünk a tengeren hajóval kikötöttünk egy szigeten aminek volt a közepén egy hegy a szigetlakók kedvesek voltak, de egyszer csak valami majomember szerű lények jöttek elkezdtek pusztítani és az utolsó amire emlékszem, hogy egy gerendán fekszek és égek, a tűzből pedig azt láttam, hogy mindenki meghal

bocs hogy ilyen hosszú lett de kíváncsi vagyok, hogy miért volt ez olyan valóságos van valami jelentésük?


2012. júl. 25. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán valami előző életből fen-maradt emlék mármint a második rész..


Az első rész szerintem valami lelki vívódás lehet, az ember olykor a saját szellemeivel küzd..

2012. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alváskor a tudat egy része, vagy mondhatnám, a lélek egyik része, valóban elmegy elkalandozik egy másik rezgésszámú világba, és valóban átéli azokat, amik ott történnek vele. (Rudolf Steiner könyve elmagyarázza)
2012. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az álmokat az ember gyakran teljesen valóságosnak éli meg, ez egy tulajdonságuk.
2012. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!